shopify site analytics
Bugünkü Haberler
ray dolap


TWITTER

EN ÇOK OKUNANLAR

agar.io Nasıl Oynanır?
agar.io Nasıl Oynanır?
agar.io oyunu nasıl oynanır? Sosyal medyanın diline düşen ve bağımlılık yaratan oyunun nasıl oynandığını aktaracağım. İşte madde madde agar.io oyununun püf noktaları, oyunun nasıl oynanacağı, hangi tuşlarla kontrol edileceği ile ilgili detaylar; 1- agar.io adlı siteye giriş yapıyoruz. Ardından sizi...
13 Mayıs 2015 05:57
Font1 Font2 Font3 Font4

agar.io oyunu nasıl oynanır? Sosyal medyanın diline düşen ve bağımlılık yaratan oyunun nasıl oynandığını aktaracağım. İşte madde madde agar.io oyununun püf noktaları, oyunun nasıl oynanacağı, hangi tuşlarla kontrol edileceği ile ilgili detaylar;

agar-io
1- agar.io adlı siteye giriş yapıyoruz. Ardından sizi karşılayacak bir nick ekranı gelecek.

2- Burada nick girerek oynayacağınız bölgeyi seçin ve sonrasında Play butonuna tıklayın.

3- Baloncuk kontrolü için farenizi hareket ettirmeniz yeterli olacaktır. Mouse ile baloncuğu ortamda gezdirebilir ve çevredeki ufak baloncukları yiyerek büyüyebilirsiniz.

4- Ufak balonları yerken sizden büyük diğer oyunculardan da kaçmalısınız. Yoksa onlara yem olur ve onların daha da büyümesini sağlarsınız.

5- Aynı şekilde siz de büyüdüğünüzde sizden küçükleri sıkıştırarak yiyebilir, daha hızlı büyüyebilirsiniz.

6- Oyunda Space tuşu ile tıpkı mitoz bölünme gibi ikiye bölünebilirsiniz. Bu sayede önünüzde sizden kaçan ufak baloncuğu hızlıca yiyebilirsiniz. Bunu aynı şekilde sizi yiyecek birinden kurtulmak için de kullanabilirsiniz. En azında bir yarınızı kurtarmış, oyuna devam etmiş olursunuz.

7- Oyunda klavyenizden W tuşuna basarak ufak parçalar sıçratabilirsiniz. Bunu diğer oyunculara destek için kullanabilirsiniz.


Bu haberler ilginizi çekebilir! (Sponsor bağlantılar dahildir)

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Yukarı Geri Ana Sayfa