RSS    |    Ana sayfam yap    |    Favorilere ekle
 
Teknoloji « Önceki | Sonraki » |      ANA SAYFATürksat Kablo Uydunet internet kampanyası reklamlarla kendini tanıttı. 10 Mbps’e kadar 20 GB limitli internet ayda sadece 39 TL. İşte Uydunet ile internet kampanyasının detayları;

Kota asimi GB basina 3 TL’dir. Maksimum ücret ayni hizin limitsiz tarifesinin %30 fazlasini geçemez. 40 Mbps ve 60 Mbps hizlari için ise maksimum ücret belirlenen fatura üst siniri tutarini geçemez.

Uydunet hizmeti Kablo TV hizmeti ile birlikte verilebilmektedir.

Kullandığın Kadar Öde Tarifesi için 0-1 GB arası ücretler her ay sabit olarak faturalara yansıtılır. Kullandığın Kadar Öde hizmetleri için aylık olarak ödenecek ücret, aynı hızın sınırsız tarifesinin %30 fazlasını geçemeyecektir. Tüm Kullandığın Kadar Öde hızlarında kullanılan her artı GB için (GB Sabiti * Kullanılan GB miktarı) kadar faturaya eklenecektir. En son içinde bulunulan GB miktarı için kıst ücret uygulanmayacak olup tam GB ücreti alınacaktır.

Tarifelere %18 oranında KDV ve %5 oranında ÖİV dahildir.

Antivirüs hizmeti tarifede yer alan UYDUNET hızları ile birlikte sunulacaktır.
Uydunet aktivasyon ücreti 27,74 TL` dir ve bir kereye mahsus alınır. Aktivasyon ücreti 12 ay taksitle 2,77 TL * 12 olarak da ödenebilecektir.

Uydunet Nakil Ücreti : 13,87 TL Uydunet Devir Ücreti : Ücretsiz Uydunet İhya Ücreti : 6,93 TL Uydunet Borcundan Kesilen Hizmeti Açma Ücreti : 4,62 TL

15 Mbps, 20 Mbps, 40 Mbps ve 60 Mbps hızları Docsis 3.0. standartlarına uygun olan modemler ile karşılanabilecektir. Docsis 3.0. standartlarına uygun modem kullanmayan abonelerin tercih ettikleri hızda internet bağlantısı yapamamalarından Türksat A.Ş. sorumlu değildir. Docsis 3.0. standartlarına uygun modemlerin kullanılabileceği iller Adana, Ankara, Antalya, Balıkesir, Bursa, Denizli, Edirne, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Kayseri, Kocaeli, Konya, Manisa, Mersin, Samsun, Tekirdağ, Yalova ve Zonguldak`dır.

Müşterilerimiz bir ay içerisinde bir defa hız değişikliği yapabilirler.
Kotalı İnternet Tarifesi için tarifede belirlenen GB`lar için ücretler her ay sabit olarak faturalara yansıtılır. Kotalı hizmetler için aylık olarak ödenecek ücret, aynı hızın sınırsız tarifesinin %30 fazlasını geçemeyecektir. 40 Mbps ve 60 Mbps hızları için ise maksimum ücret belirlenen fatura üst sınırı tutarını geçemez. Tüm kotalı hızlarda kullanılan her artı GB için (GB Sabiti x Kullanılan GB miktarı) kadar tutar faturaya eklenecektir. En son içinde bulunulan GB miktarı için kıst ücret uygulanmayacak olup tam GB ücreti alınacaktır.

Faturaların son ödeme tarihinden sonra ödenmesi halinde, günlük %0,08056 oranında gecikme bedeli yansıtılacaktır.    Yayın Tarihi: Cuma, Haziran 29, 2012, 23:38

Aşağıdaki alandan konuya yorum yapabilirsiniz

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

  Uydunet 10 Mbit 20 GB Kotalı İnternet 39 TL Kampanyası
Son Yorumlar


Gizlilik Politikası  |  HAKKINDA  |  İLETİŞİM  |  
   
Theme Edited By PCKO
Copyright © 2008 - Tr-PortaL.NET. Her Hakkı Saklıdır.