shopify site analytics
Bugünkü Haberler
ray dolap


TWITTER

EN ÇOK OKUNANLAR

12. Sınıf Lise Son Takdir Teşekkür Hesaplama
12. Sınıf Lise Son Takdir Teşekkür Hesaplama
12. sınıf lise son öğrencileri için hazırladığımız takdir teşekkür hesaplama robotu ile anında hangi belgeyi alacağınızı öğrenebilirsiniz. İster meslek lisesi öğrencisi olun, ister imam hatip lisesi, ticaret lisesi veya anadolu lisesi öğrencisi. Tüm lise türlerine uygun takdir teşekkür hesaplama sistemi...
17 Ocak 2013 02:12
Font1 Font2 Font3 Font4

Takdir Teşekkür Hesaplama12. sınıf lise son öğrencileri için hazırladığımız takdir teşekkür hesaplama robotu ile anında hangi belgeyi alacağınızı öğrenebilirsiniz. İster meslek lisesi öğrencisi olun, ister imam hatip lisesi, ticaret lisesi veya anadolu lisesi öğrencisi. Tüm lise türlerine uygun takdir teşekkür hesaplama sistemi sayesinde %100 kesin sonucu görebilirsiniz.

E-Okul Veli bilgilendirme sisteminde gördüğünüz derse ait dönem sonu not ortalaması ile haftalık ders saatini aşağıdaki formda ilgili yerlere girerek sonucunuza anında ulaşabilirsiniz.

Lütfen dikkat! Dersin adını girmek zorunda değilsiniz. Tüm alanları doldurmak zorunda da değilsiniz. Kaç dersiniz varsa sadece bu derslerin dönem sonu ortalamalarını ve derse ait haftalık saatini girmeniz gerekmektedir.

12. Sınıf Lise Takdir Teşekkür Hesaplama


Bu haberler ilginizi çekebilir! (Sponsor bağlantılar dahildir)

12. Sınıf Lise Son Takdir Teşekkür Hesaplama Yazısına 1 Yorum Yapıldı

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Yukarı Geri Ana Sayfa