shopify site analytics
Bugünkü Haberler
ray dolap


TWITTER

EN ÇOK OKUNANLAR

2012 KPSS Ortaöğretim Soruları ve Cevapları 23 Eylül
2012 KPSS Ortaöğretim Soruları ve Cevapları 23 Eylül
23 Eylül 2012 Pazar günü yapılan KPSS Ortaöğretim düzeyi sınavı soruları ve cevapları sizlerle. Dün yapılan 2012 KPSS Önlisans sınavı sorularını da sitemizde indirebilirsiniz. Bağlantı yazımızın devamındadır. 2012 KPSS Ortaöğretim düzeyine katılan adayların sınavı Pazar günü tamamlandı. KPSS Ortaöğretim ve...
23 Eylül 2012 02:38
Font1 Font2 Font3 Font4

23 Eylül 2012 Pazar günü yapılan KPSS Ortaöğretim düzeyi sınavı soruları ve cevapları sizlerle. Dün yapılan 2012 KPSS Önlisans sınavı sorularını da sitemizde indirebilirsiniz. Bağlantı yazımızın devamındadır.

2012 KPSS Ortaöğretim düzeyine katılan adayların sınavı Pazar günü tamamlandı. KPSS Ortaöğretim ve Önlisans düzeyinde yapılan bu sınavlar 22 Eylül Cumartesi Önlisans, 23 Eylül Pazar günü de Ortaöğretim olmak üzere iki aşamada yapılıyor.

2012 KPSS Ortaöğretim Düzeyine Kaç kişi Başvurmuştur?

2.045.962 aday 2012 KPSS Ortaöğretim düzeyi için başvuru yapmıştır.

2012 KPSS Soruları PDF indir

Arkadaşlar aklınıza takılan soruları aşağıdaki YORUM alanından sınava giren diğer adaylarla paylaşabilirsiniz.

Yorum yapmadan önce lütfen ÖSYM’nin aşağıdaki açıklamasını okuyunuz

Sınavdan çıkan bazı adayların sınav süresi devam ederken ve sınav bittikten sonra sınava ait bazı soruları internet ortamında paylaştıkları görülmüştür. ÖSYM tarafından yapılan sınavlarda sorular telif hakkı ile yasal koruma altındadır. ÖSYM’nin yazılı izni olmadan hangi amaçla olursa olsun, soruların tamamının veya bir kısmının kopya edilmesi, fotoğraflarının çekilmesi, herhangi bir yolla çoğaltılması, elektronik ya da başka bir yolla dağıtılması yasaktır. Sınav sorularını hangi şekilde olursa olsun yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Soru kitapçığını sınav salonundan çıkarmak kesinlikle yasaktır. Soru kitapçığının sayfalarını yırtarak, soruları bir kâğıda yazarak veya başka yollarla yayınlayanların bu eylemleri sınavın güvenliği açısından da risk oluşturmaktadır. Bu ve benzeri şekilde sınav sorularını sınav salonundan çıkararak yayımlayan kişiler tespit edilmektedir; bu adayların sınavı geçersiz sayılacak ve haklarında 6114 sayılı yasa kapsamında işlem başlatılacaktır. Ayrıca pek çok sınav salonunda sınavın yürütülmesi kamera ile görüntülenmiştir. Sınav kurallarına aykırı durumlar tespit edilip, ilgililer hakkında yasal işlem yapılacaktır.

 


Bu haberler ilginizi çekebilir! (Sponsor bağlantılar dahildir)

2012 KPSS Ortaöğretim Soruları ve Cevapları 23 Eylül Yazısına 1 Yorum Yapıldı

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Yukarı Geri Ana Sayfa