RSS    |    Ana sayfam yap    |    Favorilere ekle
 
Eğitim « Önceki | Sonraki » |      ANA SAYFAOnline LYS Puan hesaplama siteleri arasından derlediğimiz en kaliteli LYS puan hesaplama uygulamasına sahip sitelere buradan ulaşabilirsiniz. İşte 2012 LYS sınavının da tamamlanmasının ardından ihtiyaç duyacağınız LYS puan hesaplama robotları;

1- Hürriyet LYS Puan Hesaplama Sihirbazı

Okan Üniversitesi’nin katkılarıyla hazırlanan ve Hürriyet Eğitim altında yayınlanan LYS puan hesaplama sihirbazı sayesinde 2012 LYS puanını hesaplayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken açılacak sayfadaki ilgili yerlere sınavlardaki alanlara göre yaptığınız doğru ve yanlış soru sayısını girmek. Bundan sonra hesapla butonuna basarak 2012 LYS puanınızı hesaplayabilirsiniz.

Tıklayın

2- Final Dergisi Dershanesi LYS Puan Hesaplama Robotu

Final Dergisi Dershaneleri Puan Hesaplama Robotu altında hem SBS puanlarını hem de YGS LYS puanlarını hesaplayabiliyor. FDD aracılığıyla 2012 LYS puanınızı hesaplama için, alttaki bağlantıya tıkladıktan sonra açılan sayfadan YGS – LYS bağlantısına tıklamak.

Tıklayın

3- Fem Dershaneleri LYS Puan Hesaplama Robotu

Fem Dershanelerinin LYS puan hesaplama robotu ile puanınızı hesaplamak için alttaki bağlantıya tıklayınız ve puanını hesaplamak istediğiniz LYS bağlantısına tıklayınız. Bu aşamadan sonra karşılaşacağınız 2. adım olan Netler bölümüne netlerinizi giriniz. Formun en altında bulunan AOBP puanınızı da girdikten sonra ileri butonuna tıklayınız. Sonrasında LYS puanlarınızı gösteren sonuçlar ekranı ile karşılaşacak ve LYS puanınızı öğrenebileceksiniz.

Tıklayın

4- Birey Dershanesi LYS Puan Hesaplama Robotu

2012 LYS puanınızı Birey Dershanesi LYS puan hesaplama robotu ile yapmak istiyorsanız aşağıdaki bağlantıya tıkladıktan sonra karşılaşacağınız sayfada ilk olarak diploma notunuzu girmeniz gerekmektedir. Sonrasında ilgili kutucuklara doğru ve yanlış sayılarınızı girerek LYS puanınızı görüntüleyebilirsiniz.

Tıklayın

5- Uğur Dershanesi LYS Puan Hesaplama Robotu

Uğur Dershanesi LYS Puan hesaplama sistemi aracılığı ile 2012 LYS puanınızı kolayca hesaplayabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken alttaki bağlantıya tıklamak ve açılan sayfadan ilgili derslere ait doğru ve yanlış sayılarınızı girmek. Tüm alanları doğru bir şekilde girdikten sonra Puan Hesapla butonuna tıklayın. Ve 2012 LYS puanınız karşınızda…

Tıklayın

6- Kavram Dershanesi LYS Puan Hesaplama Robotu

Kavram Dershanesi YGS – LYS puan hesaplama robotu ile 2012 LYS puanınızı hesaplayabilirsiniz. Aşağıdaki bağlantıya tıkladıktan sonra karşılaşacağınız sayfadaki formda ilgili yerlede doğru ve yanlış sayılarınızı girip hesapla butonuna tıkladığınızda 2012 LYS puanınızı görüntüleyebilirsiniz.

Tıklayın

7- Zafer Dershanesi LYS Puan Hesaplama

Zafer Dershaneleri LYS puan hesaplama robotu ile 2012 LYS puanınızı hesaplamak için aşağıdaki bağlantıya tıkladıktan sonra açılan sayfadaki formda, alanınıza göre ilgili yerlere doğru ve yanlış sayısını girmeniz yeterli olacaktır. Formu doldurduktan sonra hesapla butonuna tıklayarak 2012 LYS puanınızı hesaplayabilirsiniz.

Tıklayın

Bu sayfamızdan Hürriyet LYS Puan Hesaplama Sihirbazı, Final Dergisi Dershanesi LYS Puan Hesaplama, Fem Dershaneleri LYS Puan Hesaplama, Birey Dershanesi LYS Puan Hesaplama, Uğur Dershanesi LYS Puan Hesaplama, Kavram Dershanesi LYS Puan Hesaplama, Zafer Dershanesi LYS Puan Hesaplama, En iyi LYS Puan Hesaplama Robotları gibi aramalarınıza ait en doğru sonuçlara ulaşabilirsiniz…    Yayın Tarihi: Cumartesi, Haziran 16, 2012, 1:56

Aşağıdaki alandan konuya yorum yapabilirsiniz

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

  2012 LYS Puan Hesaplama
Son Yorumlar


Gizlilik Politikası  |  HAKKINDA  |  İLETİŞİM  |  
   
Theme Edited By PCKO
Copyright © 2008 - Tr-PortaL.NET. Her Hakkı Saklıdır.