RSS    |    Ana sayfam yap    |    Favorilere ekle
 
Eğitim « Önceki | Sonraki » |      ANA SAYFA2012 YGS ve LYS sonuçlarının bu gece saatlerinde açıklanması ile birlikte ÖSYM web sitesi yine kilitlendi. Adaylar sonuçlarına ulaşamıyor. Her sınav sonucu açıklanması sonrasında osym.gov.tr adlı sitenin açılmaması sorunu hala çözülebilmiş değil.

An itibari ile LYS yerleştirme sonuçlarının açıklanmasının üzerinden 2 saat geçmesine rağmen hala açılmayan site için üniversite adayları çeşitli sitelerde yaptıkları yorumları ile sisteme isyanlarını sürdürmekteler.

Siz de ÖSYM’nin web sitesinin kilitlenmesi ile ilgili yorumlarınızı bizlerle aşağıdaki yorum bölümünden paylaşabilirsiniz.

2012 LYS Yerleştirme sonuçları için tıklayınız…    Yayın Tarihi: Cuma, Ağustos 17, 2012, 23:51

Etiketler :

“2012 LYS Yerleştirme Sonuçları ÖSYM Sayfası Açılmıyor” için 5 Yorum

 1. mehtap diyor ki:

  ÖSYM şaibeli sınavları, sıkandallarıyla ve bugün 21.yüzyıla yakışmayan kitlenmiş sayfasıyla tüm saygınlığını, güvenilirliğini yitirmiş bir kurumdur.Bu durumlar bir başka ülkede özellikle Avrupa birliğine girmek için can atan Türkiye’nin model aldığı ülkelerden birinde yaşansaydı istifalar ardı ardına gelirdi.Türkiye daha senin çok fırın ekmek yemen gerek.

 2. vikvik diyor ki:

  aynen.

 3. Selçuk Dereli diyor ki:

  Siteye şu an aşırı bir talep bulunmakta. Aynı anda bu kadar çok kişinin girdiği bir sitenin kilitlenmemesi için yapacakları maliyet üst safhalarda olduğu için bundan kaçınıyorlar.

  Yıllardır süregelen bu durum ile ilgili hiçbir düzeltme gereksinimi duymamaktadır yetkililer. Çünkü bu sıkıntı yoğunluğun azalması nedeniyle sonuçların açıklandığı günden 1 gün sonra ortadan kalkıyor. Ve siz adayların bu ilk gün sıkıntısı kimsenin umurunda olmuyor arkadaşlar.

  Maalesef durum böyle…

 4. ayse diyor ki:

  bukadar olmaz yeter ya bu ne eziyet uyku uyutmu hakkımız haram olsun

 5. ösym mağduru diyor ki:

  bundan sorumlu olan herkesin Allah bin türlü belasını versin !

Aşağıdaki alandan konuya yorum yapabilirsiniz

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

  2012 LYS Yerleştirme Sonuçları ÖSYM Sayfası Açılmıyor
Son Yorumlar


Gizlilik Politikası  |  HAKKINDA  |  İLETİŞİM  |  
   
Theme Edited By PCKO
Copyright © 2008 - Tr-PortaL.NET. Her Hakkı Saklıdır.