shopify site analytics
Bugünkü Haberler
ray dolap


TWITTER

EN ÇOK OKUNANLAR

9. Sınıf Lise Takdir Teşekkür Hesaplama
9. Sınıf Lise Takdir Teşekkür Hesaplama
9. sınıf lise öğrencileri için hazırladığımız takdir teşekkür hesaplama robotu ile dönem sonunda hangi belgeyi alacağınızı anında öğrenebilirsiniz. Bildiğiniz gibi 9. sınıf yani lise dersleri lise türüne göre değişkenlik göstermektedir. Meslek liseleri, ticaret liseleri, Anadolu liseleri, İmam Hatip liseleri, Özel...
17 Ocak 2013 01:15
Font1 Font2 Font3 Font4

Takdir Teşekkür Hesaplama9. sınıf lise öğrencileri için hazırladığımız takdir teşekkür hesaplama robotu ile dönem sonunda hangi belgeyi alacağınızı anında öğrenebilirsiniz.

Bildiğiniz gibi 9. sınıf yani lise dersleri lise türüne göre değişkenlik göstermektedir. Meslek liseleri, ticaret liseleri, Anadolu liseleri, İmam Hatip liseleri, Özel liseler için aşağıdaki takdir teşekkür hesaplama sistemi %100 sonuç vermektedir.

Önceki sınıflar için hazırladığımız takdir teşekkür hesaplama robotlarında önceden ders adları ve ders saatleri belirlenmiş olduğundan bunlarda elle doldurmaya gerek duyulmamaktaydı. Fakat lise öğrencileri aşağıdaki forma, dersin dönem sonu ortalaması ile birlikte ilgili dersin haftalık ders saatini de girmek durumundalar.

Lütfen dikkat! Dersin adını girmek zorunda değilsiniz. Tüm alanları doldurmak zorunda da değilsiniz. Kaç dersiniz varsa sadece bu derslerin dönem sonu ortalamalarını ve derse ait haftalık saatini girmeniz gerekmektedir.

9. Sınıf Lise Takdir Teşekkür Hesaplama


Bu haberler ilginizi çekebilir! (Sponsor bağlantılar dahildir)

9. Sınıf Lise Takdir Teşekkür Hesaplama Yazısına 6 Yorum Yapıldı

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Yukarı Geri Ana Sayfa