shopify site analytics
Bugünkü Haberler


TWITTER

9. Sınıf Lise Takdir Teşekkür Hesaplama
9. Sınıf Lise Takdir Teşekkür Hesaplama
9. sınıf lise öğrencileri için hazırladığımız takdir teşekkür hesaplama robotu ile dönem sonunda hangi belgeyi alacağınızı anında öğrenebilirsiniz. Bildiğiniz gibi 9. sınıf yani lise dersleri lise türüne göre değişkenlik göstermektedir. Meslek liseleri, ticaret liseleri, Anadolu liseleri, İmam Hatip liseleri, Özel...
17 Ocak 2013 01:15
Font1 Font2 Font3 Font4

Takdir Teşekkür Hesaplama9. sınıf lise öğrencileri için hazırladığımız takdir teşekkür hesaplama robotu ile dönem sonunda hangi belgeyi alacağınızı anında öğrenebilirsiniz.

Bildiğiniz gibi 9. sınıf yani lise dersleri lise türüne göre değişkenlik göstermektedir. Meslek liseleri, ticaret liseleri, Anadolu liseleri, İmam Hatip liseleri, Özel liseler için aşağıdaki takdir teşekkür hesaplama sistemi %100 sonuç vermektedir.

Önceki sınıflar için hazırladığımız takdir teşekkür hesaplama robotlarında önceden ders adları ve ders saatleri belirlenmiş olduğundan bunlarda elle doldurmaya gerek duyulmamaktaydı. Fakat lise öğrencileri aşağıdaki forma, dersin dönem sonu ortalaması ile birlikte ilgili dersin haftalık ders saatini de girmek durumundalar.

Lütfen dikkat! Dersin adını girmek zorunda değilsiniz. Tüm alanları doldurmak zorunda da değilsiniz. Kaç dersiniz varsa sadece bu derslerin dönem sonu ortalamalarını ve derse ait haftalık saatini girmeniz gerekmektedir.

9. Sınıf Lise Takdir Teşekkür Hesaplama


Bu haberler ilginizi çekebilir! (Sponsor bağlantılar dahildir)

 • fatma nur

  ne belgeymiş ağa bu belgenin kralı belgesiz geçmek

 • didier drobga

  ne siteymişşş hacı yaa son dakika gollerinde bile bu kadar sevinmemiştim taktirrrrr

 • selahattin okur

  teşşekkür alırım !

 • selahattin okur

  teşekkür alamıyorum o0ffffffffffff diğer yıllar takdir alıp bu açığımı kapatmalıyım

 • ugur

  teşekkür !

 • fatmanur

  Sinifi gecememekten cok korkuyorum
  dua edin arkadaslar herkes.sinifi gecsin

Yukarı Geri Ana Sayfa