shopify site analytics
Bugünkü Haberler
ray dolap


TWITTER

EN ÇOK OKUNANLAR

Lise Kayıt için Gerekli Belgeler 2012 – 2013
Lise Kayıt için Gerekli Belgeler 2012 – 2013
SBS sonuçlarının açıklanmasının ardından öğrenciler lise kayıt için koşuşturmaya başladılar. Bu yazımızda lise kayıt için gerekli belgeleri sizler için paylaşıyoruz. Gerek Anadolu Liseleri, gerek Meslek Liseleri için kayıtlarda gerekli evraklar nelerdir? Bu sayfamızda sizlerle; 2012 SBS sonuçlarını öğrenen öğrenciler Asil...
23 Ağustos 2012 22:39
Font1 Font2 Font3 Font4

SBS sonuçlarının açıklanmasının ardından öğrenciler lise kayıt için koşuşturmaya başladılar. Bu yazımızda lise kayıt için gerekli belgeleri sizler için paylaşıyoruz. Gerek Anadolu Liseleri, gerek Meslek Liseleri için kayıtlarda gerekli evraklar nelerdir? Bu sayfamızda sizlerle;

2012 SBS sonuçlarını öğrenen öğrenciler Asil Listeye göre kayıt yaptıracaksanız 27-31 Ağustos 2012 tarihleri arasında saat 17.00’a kadar kaydınızı yaptırabilirsiniz. Yalnız kayıt için gerekli belgeler, evraklar her okul yönetim sistemine göre değiştiğinden sizlere buradan sabit bir gerekli belge listesi hazırlayamıyoruz. Bu sayfamızı açmamızdaki asıl amaç da budur. Asil kaydınızı yaptırırken gerekli belgeler listesini en doğru şekilde kaydınızı yaptıracağınız okuldan veya ilgili okulun web sitesinden öğrenebilirsiniz.

Bu nedenle genel olarak hazırlanmış bir “lise kayıt için gerekli belgeler” şeklinde karşılaştığınız sayfalardaki belgeler, sizin kayıt yaptıracağınız okulda farklılık gösterebilir. En doğru bilgi için üstte de belirttiğimiz gibi okul yönetimi ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Önemli Not

Hangi okula kayıt yaptıracağınızı aşağıdaki yorum bölümünden bizlere yazarsanız, sizlere ilgili okula kayıt için gerekli belgeler konusunda yardımcı olabiliriz.

SBS 2012 Yedek Yerleştirme Sonuçları ve Kayıt işlemleri için aklınıza takılanları da ŞU KONUMUZ ÜZERİNDEN sorabilirsiniz.


Bu haberler ilginizi çekebilir! (Sponsor bağlantılar dahildir)

Lise Kayıt için Gerekli Belgeler 2012 – 2013 Yazısına 295 Yorum Yapıldı

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Yukarı Geri Ana Sayfa