RSS    |    Ana sayfam yap    |    Favorilere ekle
 
Eğitim « Önceki | Sonraki » |      ANA SAYFAÖSYM SGKS Soru Kitapçığı Görüntüleme Sistemi ile ilgili KPSS, YGS, LYS gibi sınavlara ait sorulara ve cevap anahtarlarına, aynı zamanda kendi soru kitapçığınıza ve cevap anahtarınıza ulaşabilmenize olanak sağlıyor.

ÖSYM bugün sitesinden yaptığı duyuru ile saat 17:00 itibari ile 2012 KPSS Lisans sınavı soruları ve cevap anahtarlarını, sınav kağıdınızı ve cevap anahtarı kağıdınızı görebilmenize olanak sağlayan SGKS’ye dahil etti. Aşağıdaki form aracılığı ile siz de bu sistemi hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

İşte ÖSYM’nin yaptığı bu duyuru;

DUYURU
(13 Ağustos 2012)

2012-Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS) Lisans:
Soru Kitapçıkları İle Cevap Kâğıtlarının Görüntülenmesi 

7-8 Temmuz 2012 tarihlerinde yapılan 2012-KPSS Lisans sınavına ait soru kitapçıkları ve cevap kâğıtlarının görüntüleri ile cevap anahtarları, sınava giren adayların kendi soru kitapçıkları ile cevap kâğıtlarını inceleyebilmeleri amacıyla 13 Ağustos 2012günü saat 17.00’den itibaren erişime açılacaktır. Adaylar kendi cevap kâğıtlarının görüntüsünü, ÖSYM’nin http://ais.osym.gov.tr internet adresinden T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile edinebileceklerdir. Ayrıca; sınavda kendi cevap kâğıtlarına kodladıkları soru kitapçığı numarasına ve bu kitapçıkta yer alan sorulara dahttp://skgs.osym.gov.tr internet adresinden T.C. Kimlik Numaraları ile erişebileceklerdir. Adaylar, sisteme giriş yaptıktan sonra, ilgili sınavı ve görüntülemek istedikleri soru numarasını seçtiklerinde ekranda soru kökünü, cevap seçeneklerini ve sorunun doğru cevabını görebileceklerdir.

Bu uygulama, adayı bilgilendirme amacıyla yapılmaktadır. Görüntülenen sayfa belge niteliği taşımaz. Her türlü değerlendirmede ÖSYM sisteminde kayıtlı bilgiler esas alınır.

Adaylara duyurulur.    Yayın Tarihi: Pazartesi, Ağustos 13, 2012, 17:52

Etiketler :

“SGKS Soru Kitapçığı Görüntüleme Sistemi” için 1 Yorum

  1. betül diyor ki:

    adayların kendi soru kitapçıkları ile cevap kâğıtlarını inceleyebilmeleri amacıyla 13 Ağustos 2012günü saat 17.00’den itibaren erişime açılacak olan ÖSYM’nin http://ais.osym.gov.tr internet adresinden cevap anahtarıma ulaşamıyorum – aktif halde bulunan herhangi bir link bulunmamakta – acaba sorun sadece benim sayfamda mı? Diğer arkadaşlar cevap anahtarlarına ulaşabildiler mi ? Yardımlar için teşekkür ederim.

Aşağıdaki alandan konuya yorum yapabilirsiniz

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

  SGKS Soru Kitapçığı Görüntüleme Sistemi
Son Yorumlar


Gizlilik Politikası  |  HAKKINDA  |  İLETİŞİM  |  
   
Theme Edited By PCKO
Copyright © 2008 - Tr-PortaL.NET. Her Hakkı Saklıdır.