shopify site analytics
Bugünkü Haberler
ray dolap


TWITTER

EN ÇOK OKUNANLAR

Altın Ne Zaman Yükselir 2012
Altın Ne Zaman Yükselir 2012
Altın ne zaman yükselecek? Altın fiyatlarındaki bu düşüş ne kadar sürecek?  Altın ne zaman yükselir? işte uzman yorumları; Altın en kötü haftaya hazırlanıyor Gümüş ise aralık ayından beri en kötü hafta için hazırlanıyor. Spot altının onsu Singapur’da yerel saatle 10.24’te...
22 Haziran 2012 13:49
Font1 Font2 Font3 Font4

Altın ne zaman yükselecek? Altın fiyatlarındaki bu düşüş ne kadar sürecek?  Altın ne zaman yükselir? işte uzman yorumları;

Altın en kötü haftaya hazırlanıyor

Gümüş ise aralık ayından beri en kötü hafta için hazırlanıyor.

Spot altının onsu Singapur’da yerel saatle 10.24’te 1,562.75 dolardan işlem görmeden önce yüzde 0.3 kadar düşüşle 1,561.75 dolar oldu, böylece sarı metal bu hafta yüzde 4 değer kaybederken 16 aralık haftasından beri en çok kaybı gösterdi.

24 ham maddenin işlem gördüğü Standard & Poor’s GSCI Spot Endeksi’nin dün bu yılın en yüksek seviyesinden yüzde 22 düşüşle ayı piyasasına girmesinin ardından diğer emtia ile birlikte tepetaklak olan külçe altın , 29 şubat tarihinden beri en çok düşüşü göstererek yüzde 2.6 değer kaybetti.

Philadephia bölgesindeki imalat haziran ayında neredeyse bir yılın en hızlı düşüşünü gösterirken ABD askıdaki konut satışları da mayıs ayında geriledi.FED ise 20 haziran tarihinde kısa vadeli tahviller ile uzun vadeli tahvilleri dğeiştirdiği Twist Operasyonunu 2012’nin sonunda dek uzattığını duyururken tahvil alım programı ile ilgili ise herhangi bir şey açıklamadı.

New York Comex’teki ağustos teslimli altın ın onsu pek fazla değişim göstermeyerek 1,564.90 dolar oldu. Altın vadelileri dün hisseler ve emtiadaki düşüşün doları altı majör para birimi karşısında mart ayından beri en çok yukarı taşıması ile geriledi. S&P 500 Endeksi yüzde 2.2 düşüşle bu yılın en büyük ikinci kaybını verdi.


Bu haberler ilginizi çekebilir! (Sponsor bağlantılar dahildir)

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Yukarı Geri Ana Sayfa