shopify site analytics
Bugünkü Haberler
ray dolap


TWITTER

EN ÇOK OKUNANLAR

2012 MTV Sorgulama – Taksitli Ödeme – Taksit Yapan Bankalar
2012 MTV Sorgulama – Taksitli Ödeme – Taksit Yapan Bankalar
2012 Motorlu Taşıtlar Vergisi MTV ödemesinde bankalar, kredi kartı ile ödemelerde taksitli ödeme kampanyalarına başladı. Garanti, İş, Yapı Kredi ve diğer tüm bankaların MTV ödemesinde yaptıkları taksit sayısı ve kampanya detaylarını sizlere sunacağız. İşte 2012 Motorlu Taşıtlar Vergisi MTV kampanyaları;...
5 Ocak 2011 14:11
Font1 Font2 Font3 Font4

2012 Motorlu Taşıtlar Vergisi MTV ödemesinde bankalar, kredi kartı ile ödemelerde taksitli ödeme kampanyalarına başladı. Garanti, İş, Yapı Kredi ve diğer tüm bankaların MTV ödemesinde yaptıkları taksit sayısı ve kampanya detaylarını sizlere sunacağız. İşte 2012 Motorlu Taşıtlar Vergisi MTV kampanyaları;

YAPI KREDİ WORLDCARD VE TEB WORLDCARD 2012 MTV Kampanyası

Türkiye’nin en bonkör kredi kartı Worldcard, 1-31 Ocak 2012 tarihleri arasında Motorlu Taşıtlar Vergisi’ni öderken kazandıran yeni bir kampanya düzenliyor.

www.gib.gov.tr adresinden 100 TL ve üzeri MTVi için beş taksit imkanı sunan Worldcard, Yapı Kredi müşterilerine, Bosch Car Service’ten 85 TL değerinde ücretsiz check up kazanma şansı sunuyor. Bu kampanyadan tüm Yapı Kredi kredi kartları ve TEB Worldcard sahipleri yararlanabiliyor.

Ayrıca kampanya kapsamında, check up sonrasında yapılacak olan işlemler için 29 Şubat 2012 tarihine kadar World’e özel yüzde 30’luk işçilik indirimi, +4 taksit veya 2 ay erteleme imkanı veriliyor. Bunun yanı sıra www.navking.com adresinden Worldcard ile gerçekleştirilecek alışverişlerde yüzde 50’ye varan indirim ve 5 taksit fırsatından yararlanılabiliyor. Yapı Kredi İnternet Şubesi ve Yapı Kredi ATM’leri aracılığı ile vadesiz hesaptan ödeme yapan müşteriler de www.navking.com adresinden yüzde 50’ye varan indirim alabiliyor.


http://www.sigortam.netMTV ödemelerini Yapı Kredi ATM’lerinden yapmak isteyen müşteriler, işlemlerini banka kartlarına veya kredi kartlarına bağlı vadesiz hesaplarını kullanarak gerçekleştirebiliyor. Yapı Kredi’nin geçtiğimiz yıl hizmete sunduğu ve Türkiye’de bir ilk olan Klavyeli ATM’ler sayesinde Motorlu Taşıtlar Vergisi öderken plakaya ait harflerin yazılması ile ödeme işlemi daha da kolay yapılabiliyor.
AKBANK AXESS, FISH, WINGS 2012 MTV Kampanyası

Axess’le Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemenize 6 Taksit!
Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemenizi www.gib.gov.tr adresinden Axess’le yapın 6 taksit ayrıcalığından faydalanın.

Kampanya detayları:

•Kampanya 01 – 31 Ocak 2012 tarih aralığında geçerlidir.
•www.gib.gov.tr adresinden yapılan kredi kartı ödemeleri tek çekim olarak gerçekleşecek olup, kredi kartına 6 taksit olarak yansıyacaktır.
•Taksitli işlemlere vade farkı yansıtılmayacaktır.
•Gecikmeye girmiş MTV ödemeleri içinde 6 taksit kampanyası geçerli olacaktır.

İŞBANKASI MAXIMUM 2012 MTV Kampanyası

Motorlu Taşıtlar Vergisinde 3 Taksit fırsatı Maximum’da!

Maximum Kart kullanıcıları www.gib.gov.tr’den 31 Ocak 2012 tarihine kadar yapacakları Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinde üç eşit taksit imkânına sahip oluyor. Maximiles sahipleri için de geçerli olacak kampanya kapsamında İş Bankası kredi kartı müşterileri Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinde hem ödeme kolaylığına sahip olacak hem de zamandan kazanacak.
İş Bankası Şirket Kredi Kartları ve Vadematik Ticari Kredi Kartı ile de kampanyadan faydalanılabilecek.
Üstelik, Goodyear’ın tescilli markası Premio servislerinde ücretsiz güvenlik kontrol hizmeti ve 60 TL yerine 19 TL’ye rot ayarı hizmetinden yararlanabilecek.

Güvenlik Kontrol ve rot ayarı Hizmeti Detayları :

Kampanya 31 Ocak 2012 tarihine geçerlidir.
31 Ocak 2012 tarihine kadar Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemesini İş Bankası’ndan yapan müşteriler, Goodyear tescilli markası Premio tarafından tarafından sağlanacak ücretsiz Güvenlik Kontrol hizmetinden yararlanabilecek ve rot ayarlarını 60 TL yerine 19 TL’ye 29.02.2012 tarihine kadar yaptırabilecekler.
Kampanyadan yararlanabilmek için Motorlu Taşıtlar Vergisi ödeme dekontunun ve/veya vergi alındısının Premio servislerine gösterilmesi gerekmektedir.
Premio bayilerinde gerçekleştirecekleri güvenlik kontrolü işlemlerde işçilik ücreti ödemeyeceklerdir.
Premio tarafından sunulacak Güvenlik Kontrol hizmetine ilişkin detaylar için linke tıklayınız.

1- Lastikler

Balans Ayarı
Rot Ayarı
Rotasyon
Aşınma
Sibop

2- Jantlar

3- Aydınlatma

Farlar uzun/kısa
Fren lambaları
Parklar ön/ arka
Sinyaller ön/arka
Geri vites Lambaları
Sis ön/ arka

4- Kaput altı

Motor Yağı
Direksiyon yağı
Motor Soğutma sıvısı
Fren hidroliği
Cam suyu seviyesi
Akü Voltaj seviyesi
Silecek süpürgeleri

5- Süspansiyon

Ön Takım kontrolü
Rot Balans sağ/sol
Amorsitörler
Yaylar

6- Fren Sistem

Balatalar ve diskler Ön
Balatalar ve diskler arka
Fren hortumları
El freni

Üstelik Rot ayarı 60 TL yerine 19 TL!

*Goodyear’ın tescilli markasıdır.

TEB BONUS 2012 MTV Kampanyası

Motorlu Taşıtlar Vergisi’nde TEB Bonus’a Özel 4 Taksit Fırsatı!

Motorlu Taşıtlar Vergisi’nde TEB Bonus Card’a özel 4 taksit fırsatı!

Kampanya Detayları:

01 Ocak – 31 Ocak 2012 tarihleri arasında TEB BonusCard ile Gelir İdaresi Başkanlığı internet sitesi www.gib.gov.tr’den yapılan tüm Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerine 4 taksit fırsatı sunulacaktır.
Business Card’lar kampanyaya dahildir.

GARANTİ Bankası BONUS 2012 MTV Kampanyası

Motorlu Taşıtlar Vergisi’nde Bonus’a 5 Taksit!

Kampanya detayları:

1 Ocak – 1 Şubat 2012 tarihleri arasında Bonus ile Gelir İdaresi Başkanlığı internet sitesi www.gib.gov.tr’ den ve Garanti İnternet Şubesi garanti.com.tr’den yapılan tüm Motorlu Taşıtlar ödemelerine 5 taksit fırsatı sunulacaktır.

Motorlu Taşıt Vergisini Bonus ile ödeyen müşteriler Goldmaster https://kampanya.goldmaster.com.tr adresini ziyaret ederek taşınabilir DVD Playerlarda %30 indirim hakkına sahip olacaklardır.

www.gib.gov.tr’ den ödeme yapan kartların bankamızda tanımlı cep telefon numaralarına SMS ile 9 haneli özel bir şifre gönderilecektir. Bu şifre ile kampanya.goldmaster.com.tr sayfasından Goldmaster taşınabilir DVD playerı %30 indirimli alabilecekler.
(Farklı bir cep telelefonu numarası kullanılması nedeniyle SMS alamayan müşterilerimiz Çağrı Merkezi’nden destek almak istediklerinde 999999999 sabit kodunu paylaşacağız.Bu kod ile gmnavigasyon.com sitesinden indirimli alışveriş yapabileceklerdir.)
Kampanyadan Garanti Bonuslar, Money Visa, Flexi ve Shop&Miles MasterCard, Bonus Business, Shop&Miles Business, ING Bonus, Şeker Bonus, Filo Card ve Corporate Card sahipleri faydalanabilir.

Flexi Card sahiplerinin kampanyadan yararlanabilmeleri için işlemden önce, EVET MTV yazıp kartlarının son 6 hanesi ile birlikte 3340’a SMS göndermeleri gerekmektedir

American Express Card’lar, Bonus American Express, Bonus Platinum American Express, Shop&Miles American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, ve TKF Bonus’lar kampanyaya dahil değildir. .

HSBC ADVANTAGE 2012 MTV Kampanyası

Motorlu Taşıt Vergisi’nde Advantage ile 400 TL’ye kadar 4, 400 TL üzerine 6 taksit! + Speedy’den aracınızın 50 noktasında detaylı check up, ücretsiz 4 lastik balans ve işçilik hizmetinde %50 indirim avantajı!

Kampanyadan 1 Ocak – 4 Şubat 2012 tarihleri arasında HSBC kredi kartlarıyla www.gib.gov.tr’den ödeme yapanlar yararlanabilir. Taksitler 400 TL ve üzeri ödemelere 6, altına ise 4 olarak yansıyacaktır. Kampanya boyunca tek ödeme opsiyonu geçerli olmayacaktır. Speedy’nin aracın 50 noktasında ücretsiz check up, 4 lastik balans ve işçilik hizmetinde %50 indirim kampanyası 30 Haziran 2012’ye kadar, www.gib.gov.tr’den alınacak dekont çıktısının Speedy yetkilisine gösterilmesi halinde geçerli olacaktır. Speedy servis listesine www.speedy.com.tr’den ulaşılabilir. Kredi kartıyla yapılan motorlu taşıt vergisi ödemelerinde Advantage Nakitpuan kazanımı ve kullanımı geçerli olmayacaktır.

2012 MTV Motorlu Taşıtlar Vergisini buraya tıklayarak sorgulayabilir, kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Açılan sayfadan MTV Sorgulama ve Ödeme bağlantısına tıklayınız.

Öncelikle buraya tıklayın.

Açılacak sayfadan araç tipini seçin.

Ardından aracınızın yaşını seçin. Örneğin 2006 model bir aracınız varsa 6 yaşını doldurduğu için 7-11 aralığını, 2009 model bir aracınız varsa 3 yaşını dolduruğu için 4-6 aralığını seçmelisiniz.

Sonrasında aracınızın motor gücünü de seçerek hesapla butonuna tıklayınız.


Bu haberler ilginizi çekebilir! (Sponsor bağlantılar dahildir)

2012 MTV Sorgulama – Taksitli Ödeme – Taksit Yapan Bankalar Yazısına 3 Yorum Yapıldı

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Yukarı Geri Ana Sayfa