shopify site analytics
Bugünkü Haberler
ray dolap


TWITTER

EN ÇOK OKUNANLAR

2012 Kurban Bayramında Hava Nasıl Olacak
2012 Kurban Bayramında Hava Nasıl Olacak
2012 Kurban Bayramına sayılı günler kala tatil planları yapacaklar, yola çıkacaklar için bayramda hava nasıl olacak sorusunun cevabını sizlerle paylaşıyoruz. Uzman değerlendirmelerine ve meteorolojiye göre 2012 Kurban Bayramında yağış olacak mı? Hava sıcak mı olacak soğuk mu olacak? İşte İstanbul,...
20 Ekim 2012 23:33
Font1 Font2 Font3 Font4

2012 Kurban Bayramına sayılı günler kala tatil planları yapacaklar, yola çıkacaklar için bayramda hava nasıl olacak sorusunun cevabını sizlerle paylaşıyoruz. Uzman değerlendirmelerine ve meteorolojiye göre 2012 Kurban Bayramında yağış olacak mı? Hava sıcak mı olacak soğuk mu olacak? İşte İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana ve diğer tüm illerin 2012 kurban bayramındaki hava durumu;

2012 Kurban Bayramının Birinci Günü Hava Nasıl Olacak

Bayramın ilk günü olan 25 Ekim Perşembe yurdun büyük bölümünde yağış beklenmiyor. Doğu Karadeniz ile Sinop, Samsun, Ordu, Amasya, Tokat, Kars, Ardahan ve Hakkari çevreleri yağışlı geçecek. Yağışların Rize ve Hopa çevrelerinde kuvvetli olmak üzere yağmur ve sağanak, Doğu Karadeniz’in iç kesimleriyle Amasya, Tokat, Kars, Ardahan ve Hakkari çevrelerinde karla karışık yağmur ve kar şeklinde olacak. Marmara, Batı Karadeniz’in iç kesimleri, Kuzey Ege’nin iç kesimleriyle İç Anadolu’nun kuzeybatısında sabah ve gece saatlerinde yer yer sis, Kuzey Ege’nin iç kesimleri, İç Anadolu’nun kuzeyi, Orta ve Doğu Karadeniz’in iç kesimleriyle Doğu Anadolu’nun kuzey ve doğusunda buzlanma ve don bekleniyor.

2012 Kurban Bayramının İkinci Günü Hava Nasıl Olacak

Bayramın ikinci günü olan 26 Ekim Cuma yurdun büyük bölümünde yağış beklenmiyor. Orta ve Doğu Karadeniz kıyılarıyla Ardahan, Artvin, Hakkari ve Van çevrelerinin yağışlı geçecek. Yağışlar yağmur ve sağanak, Ardahan ve Hakkari çevrelerinde karla karışık yağmur ve kar şeklinde olacak. Marmara, Batı Karadeniz’in iç kesimleri, İç Anadolu’nun kuzeyiyle Kuzey Ege’nin iç kesimlerinde sabah ve gece saatlerinde yer yer sis, İç Anadolu’nun kuzeydoğusu, Doğu Karadeniz’in iç kesimleriyle Doğu Anadolu’nun kuzey ve doğusunda buzlanma ve don görülecek.

2012 Kurban Bayramının Üçüncü Günü Hava Nasıl Olacak

Bayramın 3. günü olan 27 Ekim Cumartesi yurdun büyük bölümünde yağış beklenmiyor. Doğu Karadeniz kıyılarıyla Bitlis, Hakkari, Şırnak ve Van çevreleri yağışlı geçecek. Yağışlar yağmur ve sağanak, Bitlis, Hakkari, Şırnak ve Van çevrelerinde karla karışık yağmur ve kar şeklinde olacak. Marmara, Batı Karadeniz’in iç kesimleri, İç Anadolu’nun kuzeyiyle Kuzey Ege’nin iç kesimlerinde sabah ve gece saatlerinde yer yer sis, İç Anadolu’nun kuzeydoğusu, Doğu Karadeniz’in iç kesimleriyle Doğu Anadolu’nun kuzey ve doğusunda buzlanma ve don bekleniyor.

2012 Kurban Bayramının Son Günü Hava Nasıl Olacak

Bayramın son günü 29 Ekim Pazar yurtta yağış beklenmiyor. Kuzey bölgeler parçalı bulutlu, diğer bölgeler az bulutlu ve açık geçecek. İç Anadolu’nun kuzeydoğusu, Doğu Karadeniz’in iç kesimleriyle Doğu Anadolu’nun kuzey ve doğusunda yer yer buzlanma ve don olay görülecek.

Kaynak: Milliyet


Bu haberler ilginizi çekebilir! (Sponsor bağlantılar dahildir)

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Yukarı Geri Ana Sayfa