RSS    |    Ana sayfam yap    |    Favorilere ekle
 
Gündem, Manşet, video « Önceki | Sonraki » |      ANA SAYFAAntalya Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Türkiye’de yüz nakli yapan ilk hastane olarak adını tarihe yazdırdı. Uşak’ta trenin altına atlayarak intihar girişiminde bulunan ve ağır yaralanan tekstil işçisi, 6 çocuk babası Ahmet Kaya’nın kaldırıldığı hastanede beyin ölümü gerçekleşmesi sonrasında yüzü, henüz 40 günlükken beşiğinde uyuduğu sırada evlerinde çıkan yangında alev alan battaniyenin üzerine düşmesi sonucu yüzünün yüzde 90’ını yanan Manavgatlı mermer işçisi 19 yaşındaki Uğur Acar’a nakledildi. Uğur Acar’ın ameliyat öncesi ve sonrası görüntülerini aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz;    Yayın Tarihi: Pazar, Ocak 22, 2012, 1:58

“Antalya Yüz Nakli Yapılan Adam Uğur Acar Eski ve Yeni Hali Video izle” için 3 Yorum

  1. yunus gece diyor ki:

    Allah doktorlarımızdan ve organları bağışlayan kişilerden razı olsun kendilerini tebrik ediyorum..Yüz nakli yapılan hastamızada büyük geçmiş olsun Allah bundan sonra yüzünü güldürsün..Bende en yakın sağlık kurumuna gidip tüm organlarımı bağışlayacağım..

  2. yasemin diyor ki:

    göğsüm kabardı görüntüleri izlerken,gurur duydum.Türk doktorlarımızın başarısı bu,tebrik ve takdir ediyorum mucizenin mimarları..lütfen bizler de organ bağışına biraz duyarlı olalım,ihtiyacı olanların da yüzü gülsün.

  3. selma diyor ki:

    organ bağışı gerçekten hayat kurtarıyor.bir tarafın yıkıldığı an diğer tarafta sevince dönüşüyor.gerçekten çok büyük fedakarlık organ bağışı.allah bağış yapanlardan,bu başarılara imza atanlardan razı olsun.

Aşağıdaki alandan konuya yorum yapabilirsiniz

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

  Antalya Yüz Nakli Yapılan Adam Uğur Acar Eski ve Yeni Hali Video izle
Son Yorumlar


Gizlilik Politikası  |  HAKKINDA  |  İLETİŞİM  |  
   
Theme Edited By PCKO
Copyright © 2008 - Tr-PortaL.NET. Her Hakkı Saklıdır.