shopify site analytics
Bugünkü Haberler
ray dolap


TWITTER

EN ÇOK OKUNANLAR

Beren Saat İntikam Dizisi Konusu ve Oyuncuları
Beren Saat İntikam Dizisi Konusu ve Oyuncuları
Beren Saatin başrolünü oynayacağı İntikam dizisi konusu ve oyuncu kadrosu sizlerle. Diziye adını veren İntikam duyguları dizide ana konu olacak. Efsun karakterini oynayacak Beren Saat nasıl bir intikamın peşinde olacak? İşte cevabı; Zengin bir semte Efsun adında, iyi kalpli ve...
4 Aralık 2012 23:44
Font1 Font2 Font3 Font4

Beren Saatin başrolünü oynayacağı İntikam dizisi konusu ve oyuncu kadrosu sizlerle. Diziye adını veren İntikam duyguları dizide ana konu olacak. Efsun karakterini oynayacak Beren Saat nasıl bir intikamın peşinde olacak? İşte cevabı;

Zengin bir semte Efsun adında, iyi kalpli ve çok güzel bir kadın taşınacak. Ancak Efsun’un göründüğü gibi biri olmadığı ortaya çıkacak.Uğradığı iftira sonucu hapse atıldıktan sonra öldürülen babasının intikamını almak için 17 yıl sonra olayların yaşandığı yere gelen Efsun, herkesten intikam almak için mükemmel bir planı devreye sokacak ve düşman ailenin oğlu Kerem’le aşk yaşayacaktır.

İntikam Dizisi Oyuncu Kadrosu

Ocak ayında ekrana gelmeye hazırlanan başrollerini Beren Saat, Nejat İşler ve Mert Fırat’ın paylaşacağı “İntikam” dizisine 4 oyuncu birden transfer oldu.

İstanbul Drama Sanat Akademisinden mezun Tuğçe Akiş, Göknur Tunalı ve Pelin Yerser dizinin kadrosuna dahil olurken bunun dışında deneyimli oyuncu Celil Nalçakan’da diziye transfer olan isimlerden.

Beren Saat İntikam Dizisi Fragmanı Video izle


Bu haberler ilginizi çekebilir! (Sponsor bağlantılar dahildir)

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Yukarı Geri Ana Sayfa