shopify site analytics
Bugünkü Haberler
ray dolap


TWITTER

EN ÇOK OKUNANLAR

Bugün Ne Giysem 2012 Kim Kazandı Birinci Oldu
Bugün Ne Giysem 2012 Kim Kazandı Birinci Oldu
Türkiye’nin en şık kadınının seçildiği Bugün Ne Giysem yarışmasının 27 Aralık 2012 akşamı yapılan muhteşem Gala Gecesinde belirlenen birinci kim oldu, yarışmayı kim kazandı, 2012 yılının en şık kadını kim seçildi? İşte cevabı; 1 yıldır yüzlerce yarışmacı içinden çeşitli elemelerden geçerek buralara...
28 Aralık 2012 00:05
Font1 Font2 Font3 Font4

Bugün Ne Giysem Gala GecesiTürkiye’nin en şık kadınının seçildiği Bugün Ne Giysem yarışmasının 27 Aralık 2012 akşamı yapılan muhteşem Gala Gecesinde belirlenen birinci kim oldu, yarışmayı kim kazandı, 2012 yılının en şık kadını kim seçildi? İşte cevabı;

1 yıldır yüzlerce yarışmacı içinden çeşitli elemelerden geçerek buralara kadar gelen finalistler müthiş Gala Gecesi ile jüri ve onlarca ünlü ismin önüne çıktılar. Onlarca modacının salonda olduğu, mükemmel defileler eşliğinde yapılan Gala Gecesi sonrasında büyük ödülün sahibi ve 2012 yılının en şık kadını belirlendi.

Türkiye’nin en çok konuşulan, en çok izlenen moda programı yine muhteşem bir geceye ev sahipliği yapacak. Türkiye’nin en iyi mankenlerinin podyuma çıkacağı müthiş defileler, inanılmaz şovlar ve sürprizler, ve birbirinden güzel şarkılarıyla pop müziğin prensesi Bengü, Çağla Şikel Altuğ’un eşsiz sunumuyla Bugün Ne Giysem Gala Gecesi İstanbul Grand Cevahir Otel Convention Center’dan 27 Aralık Perşembe akşamı canlı yayınla Show TV ekranlarında.

Bugün Ne Giysem Gala Gecesi sonrası kazananı programın hemen ardından buradan sizlerle.

Türkiye’nin en şık kadını 80 yaşındaki Rana Özmutlu Oldu. Rana Özmutlu’nun gala gecesinde giydiği elbiseyi görmek için tıklayın.


Bu haberler ilginizi çekebilir! (Sponsor bağlantılar dahildir)

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Yukarı Geri Ana Sayfa