shopify site analytics
Bugünkü Haberler
ray dolap


TWITTER

EN ÇOK OKUNANLAR

Bülent Arınç Melih Gökçek İstifa Etti mi
Bülent Arınç Melih Gökçek İstifa Etti mi
Bülent Arınç ile Melih Gökçek düellosu devam ediyor. Arınç’a istifa davetinde bulunan Gökçek’a Arınç’tan ağır sözler. İşte Bülent Arınç Melih Gökçek kavgasında son gelişmeler; 25.03.2015 Melih Gökçek Arınç’ı şu sözlerle istifaya çağırmıştı; “Ancak ben istifayı paralel yapının “sonuna kadar direneceksin”...
25 Mart 2015 12:46
Font1 Font2 Font3 Font4

bulent-arinc-melih-gokcek-istifa-etti-miBülent Arınç ile Melih Gökçek düellosu devam ediyor. Arınç’a istifa davetinde bulunan Gökçek’a Arınç’tan ağır sözler. İşte Bülent Arınç Melih Gökçek kavgasında son gelişmeler;

25.03.2015

Melih Gökçek Arınç’ı şu sözlerle istifaya çağırmıştı;

“Ancak ben istifayı paralel yapının “sonuna kadar direneceksin” talimatı nedeniyle çok zayıf bir ihtimal olarak görüyorum. Bu takdirde görev hükümete de düşecektir. Bülent Arınç görevden alınmalıdır.”

Arınç, Gökçek’in istifa davetine şu sözlerle yanıt verdi;

“Benim görevden alınmamı isteyecek kadar haysiyetli biri değil. Koltuğunu zamkla yapışmış bir insan değilim. Gökçek, görevden ayrılmamı isteyecek pozisyonda değil. Gökçek’e değil ama eşine saygım var. Gökçek hakkında bir şey konuşursam Nevin hanımefendiyi üzmüş olacağım.

O nedenle Gökçek’le ilgili 100 konuyu seçimden sonra konuşmak isterim. Ama AK Parti’yi yıpratacak bir işin içinde olmam. Benim aleyhimde konuşacak herkesi biliyorum. Kimin nerede havlayacağını biliyoruz. Kimlerin cumartesi ve pazar yaptığım konuşmaları nasıl çarpıtacağını biliriz”


Bu haberler ilginizi çekebilir! (Sponsor bağlantılar dahildir)

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Yukarı Geri Ana Sayfa