shopify site analytics
Bugünkü Haberler
ray dolap


TWITTER

EN ÇOK OKUNANLAR

O Ses Türkiye Onur Uğuş Final 18 Şubat 2013
O Ses Türkiye Onur Uğuş Final 18 Şubat 2013
O Ses Türkiye’nin en çok ses getiren yarışmacılarından olan Onur Uğuş final performansı ile izleyenleri büyüledi. Barış Akarsu’ya benzerliği ile tanınan yarışmacı Onur Uğuş önceki bölümlerde izleyenlere duygu dolu anlar yaşatmıştı. Onur Uğuş, 2007 yılında kaybettiğimiz Barış Akarsu’ya benzerliği ile...
18 Şubat 2013 16:06
Font1 Font2 Font3 Font4

O Ses Türkiye Samet Nohut Onur UğuşO Ses Türkiye’nin en çok ses getiren yarışmacılarından olan Onur Uğuş final performansı ile izleyenleri büyüledi. Barış Akarsu’ya benzerliği ile tanınan yarışmacı Onur Uğuş önceki bölümlerde izleyenlere duygu dolu anlar yaşatmıştı.

Onur Uğuş, 2007 yılında kaybettiğimiz Barış Akarsu’ya benzerliği ile akıllara kazındı. Barış Akarsu’nun annesi oğluna benzediği için programa katılmış, Onur Uğuş’un performansını izlemişti. Sahne aldığı bölümde Onur’a sarılan annesi salonda gözyaşlarına boğulmuştu.

Hülya Avşar’ın takımında yarışan Onur Uğuş sempatik tavırları ve tarzı ile genç kızların da sevgilisi oldu.

O Ses Türkiye Onur Uğuş 18 Şubat 2013 Final Bölümü

Onur Uğuş’un O Ses Türkiye final bölümü performansını bölümün hemen ardından buradan sizlerle paylaşacağız. Onur Uğuş ile ilgili yorumlarınızı bu sayfamızdan bizlerle paylaşabilirsiniz.


Bu haberler ilginizi çekebilir! (Sponsor bağlantılar dahildir)

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Yukarı Geri Ana Sayfa