RSS    |    Ana sayfam yap    |    Favorilere ekle
 
Gündem « Önceki | Sonraki » |      ANA SAYFATürkiye KPSS skandalıyla çalkalanıyor. Twitter’da yayınlanan 2012 KPSS sorusu ile başlayan skandala ait resmi burada sizin için paylaşıyoruz. bedranoo adlı (Bedran Babat) twitter kullanıcısının yayınladığı bu resim için tıklayın.

bedranoo (Bedran Babat) adlı kullanıcı olayın sonrasında şu açıklamaları yaptı:

“Bir konuya açıklık getirmekte fayda var.Haberi geçen yada yapan ben değilim sadece muhabiri olduğum DİHA’nin haberini tweetledim.”

“Ajans bir haber yaptı bende tweetledim kabak benim başıma patladı iyi mi.tekrar belirteyim haberi ben yapmadim,sadece tweetledi iddiayı”

“Bana küfür ve hakaret edenler ben sadece ajansım (DİHA)’nın geçmiş olduğu iddiayı fotoğraflarla birlikte sizleri bilgilendirdim. Ayıptır!”

“Kimseden korktuğumuzda yok cekindigimizde ortada belgeli bir iddia var ve bizde DİHA olarak bu iddiayı kamuoyu ile paylastik.”

“Ama herkes konuştuğu kelimeyi özenerek seçsin. Küfür ve hakaret edenler aynı cümleleri size iade ediyorum…”

“Tekrardan belirtiyoruz iddianin fotoğraflarla birlikte ortaya atıldığı saat 15.44 ve ajansada son dakika haberi olarak düştü. Bizde geçtik.”

SON DAKİKA (DİHA) KPSS’de şok iddia: ” Cemaat tarafından soru ve cevaplar dağıtıldı” iddiası. Buda fotoğraflı belgesi.

“SON DAKİKA (DİHA) KPSS’de şok iddia: ” Cemaat tarafından soru ve cevaplar dağıtıldı” iddiası. Buda fotoğraflı belgesi” tweet’i eşliğinde http://t.co/6J5JuirW bağlantısındaki resmi paylaşan bedranoo rumuzlu Twitter kullanıcısı Twitter’da kendini “Muhalif Gazeteci-Rojnamevan-Journalist- Wênekêş-Fotoğrafçı Dicle Haber Ajansı (DİHA).. Ben senin Kürt kökenli kardeşin değilim..NOKTA!…” açıklamasıyla tanıtmış.    Yayın Tarihi: Pazar, Temmuz 8, 2012, 13:13

Etiketler :

Aşağıdaki alandan konuya yorum yapabilirsiniz

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

  Twitter bedranoo Tarafından Yayınlanan 2012 KPSS Sorusu
Son Yorumlar


Gizlilik Politikası  |  HAKKINDA  |  İLETİŞİM  |  
   
Theme Edited By PCKO
Copyright © 2008 - Tr-PortaL.NET. Her Hakkı Saklıdır.