shopify site analytics
Bugünkü Haberler
ray dolap


TWITTER

EN ÇOK OKUNANLAR

Vodafone Uçan Adam Sabri Reklamı – Katla Kazan Kampanyası
10 Şubat 2011 14:44

Vodafone ile birlikte Selim yani Şafak Sezer, ekranların uçan adam Sabri’si olarak bilinen, katıldığı bir sabah programında uçtuğunu iddaa ederek Esra Ceyhan’ı ve programdaki diğer konukları korkutan ve hayrete düşüren Sabri Yıldız’ın bu konusunu reklamlarına taşıdı. Vodafone Selim ile Uçan Adam Sabri reklamında Vodafone Katla Kazan kampanyasından bahsediliyor. Bunu duyan Selim ise programda aynen uçan adam Sabri gibi birden uçuveriyor 🙂 Bu reklam sizlerle;

Vodafone Katla Kazan kampanyası şu şekilde işliyor;

 • Kampanya 7 Şubat – 21 Mart 2011 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Faturasız hat aboneleri 7 Şubat – 21 Mart arası bakiyelerinden alınan her 10 TL karşılığında hediye TL’ler kazanacaklardır. İlk 10 TL karşılığında 50 TL, ikinci 10 TL karşılığında 100 TL, üçüncü 10 TL karşılığında 150 TL, dördüncü ve sonraki 10 TL karşılığında ise 200 TL kazanacaklardır. Hediye TL’ler yalnızca yurtiçi heryöne ses amaçlı kullanılır.
 • Hediye TL miktarını harcama, hesaptan 10 TL düşüldükten 1 hafta sonrasında saat 23:59’da sona ermektedir. 1 hafta sonrasında kullanmayan TL’ler silinecektir.
 • Abonelerin, kampanyaya belirtilen tarih aralığında katılım sıklığına ilişkin herhangi bir kısıtları bulunmamaktadır. Kampanyadan yararlanacak abone sayısına ilişkin bir sınır bulunmamaktadır
 • Faturasız hat aboneleri, belirtilen tarih aralığında “KATLA” yazarak 1616’Ya kısa mesaj göndererek kampanyaya kayıt olabilirler. Aboneler, her 10 TL’lik katılım için 1 kez kayıt olmak durumundalardır. Örneğin 4 defa kayıt olan bir abone, toplam 40 TL karşılığında, ilk 10 TL karşılığında 50 TL, ikinci 10 TL karşılığında 100 TL, üçüncü 10 TL karşılığında 150 TL, dördüncü 10 TL karşılığında 200 TL kazanır.
 • Kampanya kapsamında hediye kazanımına konu olacak görüşmeler sadece yurtiçi ses çağrılarını içerir. Data kullanımları, SMS kullanımları, roaming , Türkiye sınırları içerisinden yapılan yurtdışı aramaları, özel servis aramaları, WAP dahil değildir.
 • Hediye kazanılan 1 haftalık dönemler arasında, kampanyaya katılan aboneler kampanyaya katıldıktan sonra şebekeler arası geçiş (ön ödemeli hattan faturalı hatta ya da faturalı hattan faturasız hatta) veya devir yaparsa promosyonla ilgili haklarını kaybedeceklerdir. Böyle bir durumda abone kampanyaya ancak tekrar kayıt olarak baştan başlayabilirler.
 • Faturasız hat aboneleri, kampanyadan kazandıkları ve harcayabilecekleri hediye TL bakiyelerini sorgulamak için *123#1616# yazarak arama tuşuna basabilirler. Kampanyaya bakiye sorgulama ücretsizdir.
 • Kampanya kapsamında yüklenen hediye TL / dakikalar transfer edilemez.
 • Kampanya kazanma süresinde her tarifenin kendi TL ve dakika atış periyodu geçerli olacaktır.
 • Kampanyaya dahil olan abonelerin hediye TL’lerini kazandıkları ve harcayabilecekleri 1 hafta süre boyunca kampanya aboneliğini iptal etmeleri mümkün değildir. Kazanılan hediye TL’ler “Faturasız Hat Abonelerinin Bakiye İadesi” kapsamında iade edilemez.

Bu da orjinal Uçan Adam Sabri videosu

Uçan Adam Sabri 2 – Kanaltürk Çıkmaz Sokak Programı

Uçan Adam Sabri 3 – Kanaltürk Neşter Programı


YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Bu Videolar ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa