shopify site analytics
Bugünkü Haberler
ray dolap


TWITTER

EN ÇOK OKUNANLAR

www.ibrahimtatliseseduaet.com İbrahim Tatlıses’e Dua Et Sitesi
www.ibrahimtatliseseduaet.com İbrahim Tatlıses’e Dua Et Sitesi
İbrahim Tatlıses hayranları, Tatlıses’in uğradığı silahlı saldırı sonrası hastaneye kaldırılmasının ardından, Tatlıses’e dua edilmesi için bu web sitesini kurdular. Şanlıurfalılar, silahlı saldırıda ağır yaralanan ve hastanedeki tedavisi süren hemşehrileri İbrahim Tatlıses’ten gelecek iyi haberleri beklerken, sanatçıya dua çağrısı için internette...
16 Mart 2011 19:17
Font1 Font2 Font3 Font4

İbrahim Tatlıses hayranları, Tatlıses’in uğradığı silahlı saldırı sonrası hastaneye kaldırılmasının ardından, Tatlıses’e dua edilmesi için bu web sitesini kurdular.

Şanlıurfalılar, silahlı saldırıda ağır yaralanan ve hastanedeki tedavisi süren hemşehrileri İbrahim Tatlıses’ten gelecek iyi haberleri beklerken, sanatçıya dua çağrısı için internette site açıldı. Sanatçının Şanlıurfalı hayranları tarafından kurulan ‘www.ibrahimtatliseseduaet.com’ adlı internet sitesinde, Tatlıses’e yapılan silahlı saldırıdan bahsedilerek, sanatçıya destek olup dua edilmesi çağrısı yapılıyor.

Sanal alemde yapılan dua çağrısına olumlu yanıt verip kayıt yaptıranların; ad, meslek ve şehirleri de internet sitesinde yayınlanıyor.


Bu haberler ilginizi çekebilir! (Sponsor bağlantılar dahildir)

www.ibrahimtatliseseduaet.com İbrahim Tatlıses’e Dua Et Sitesi Yazısına 326 Yorum Yapıldı

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Yukarı Geri Ana Sayfa