shopify site analytics
Bugünkü Haberler
ray dolap


TWITTER

EN ÇOK OKUNANLAR

Yüzük ParmakLarı AyrıLır Mı?
Yüzük ParmakLarı AyrıLır Mı?
Başparmak anne ve babamızı, İşaret parmağı kardeşlerimizi, Orta parmak kendimizi, Dördüncü parmak yani yüzük parmağı eşimizi, Küçük parmak da çocuklarımızı temsil ediyor… Peki, eşimizi, başka bir değişle hayatımızın aşkını temsil etmesi için neden dördüncü parmak seçilmiş. Bunu anlamak için ellerimizi...
2 Şubat 2008 12:15
Font1 Font2 Font3 Font4

Başparmak anne ve babamızı,
İşaret parmağı kardeşlerimizi,
Orta parmak kendimizi,
Dördüncü parmak yani yüzük parmağı eşimizi,
Küçük parmak da çocuklarımızı temsil ediyor…

Peki, eşimizi, başka bir değişle hayatımızın aşkını temsil etmesi için neden dördüncü parmak seçilmiş. Bunu anlamak için ellerimizi kullanarak bir test yapmalıyız. Bu test için ellerimizi resimdeki pozisyondaki gibi birleştirelim.Testin Kuralı:
Ellerimiz bu pozisyondayken uçları birbirine değen parmaklarımızı sırasıyla birbirinden ayıracağız. İki parmağı birinden ayırırken diğer parmaklar birbirinden asla ayrılmayacak…
Ayrılan parmakları tekrar birleştirip sonra sıradaki parmakları birbirinden ayıracağız. Orta parmak kendimizi simgelediği için onları ayırmıyoruz.
Bu şekilde yaptığınız zaman dördüncü parmaklar olan yüzük parmaklarının birbirinden ayrılmadığını göreceksiniz.
Annemiz, babamız, kardeşlerimiz ve çocuklarımızla hayatın belli bir bölümünden sonra ayrılırız ama hayatımızın gerçek aşkıyla ömrümüzün sonuna kadar beraber kalırız. Dördüncü parmakların ayrılmaması bunu temsil ediyor ve bu sebeple yüzük parmağı oluyor.

VE SUNUDA BILIYORMUSUNUZ ?
KALBE GİDEN TEK DAMAR SADECE SOL ELİMİZİN YÜZÜK PARMAGIMIZDAN GEÇİYOR…


Bu haberler ilginizi çekebilir! (Sponsor bağlantılar dahildir)

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Yukarı Geri Ana Sayfa