shopify site analytics
Bugünkü Haberler
ray dolap


TWITTER

EN ÇOK OKUNANLAR

Acunn.com kötü amaçlı yazılım “Bu site bilgisayarınıza zarar verebilir”
Acunn.com kötü amaçlı yazılım “Bu site bilgisayarınıza zarar verebilir”
Acunn.com “Bu site bilgisayarınıza zarar verebilir.” uyarısına maruz kaldı. Siteye girilmek istendiğinde “Kötü amaçlı yazılım” uyarısı alan ziyaretçiler siteye erişemedi. Acunn.com’a bulaşan bir virüs nedeniyle dünyanın en büyük arama motoru Google acunn.com’u virüslü olarak işaretledi! Siteye girmek isteyenleri aşağıdaki mesaj...
4 Şubat 2013 21:36
Font1 Font2 Font3 Font4

acunnAcunn.com “Bu site bilgisayarınıza zarar verebilir.” uyarısına maruz kaldı. Siteye girilmek istendiğinde “Kötü amaçlı yazılım” uyarısı alan ziyaretçiler siteye erişemedi.

Acunn.com’a bulaşan bir virüs nedeniyle dünyanın en büyük arama motoru Google acunn.com’u virüslü olarak işaretledi! Siteye girmek isteyenleri aşağıdaki mesaj karşıladı;

Uyarı- bu siteyi ziyaret etmek bilgisayarınıza zarar verebilir!

Öneriler:

•Önceki sayfaya dönün ve başka bir sonuç seçin.
•Aradığınızı bulmak için başka bir arama yapmayı deneyin.

Veya sorumluluğu üzerinize alarak http://www.acunn.com/ adresine gidebilirsiniz. Bulduğumuz sorunlar hakkında ayrıntılı bilgi edinmek amacıyla Google’ın bu site için Güvenli Tarama teşhis sayfasını ziyaret edin.

Online iken zararlı yazılımlardan nasıl korunacağınız konusunda daha fazla bilgi için StopBadware.org adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bu web sitesinin sahibiyseniz, Google’ın Web Yöneticisi Araçları ile sitenizin gözden geçirilmesini isteyebilirsiniz. İnceleme süreciyle ilgili daha fazla bilgi için Google’ın Web Yöneticisi Yardım Merkezi’ni ziyaret edin.


Bu haberler ilginizi çekebilir! (Sponsor bağlantılar dahildir)

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Yukarı Geri Ana Sayfa