shopify site analytics
Bugünkü Haberler
ray dolap


TWITTER

EN ÇOK OKUNANLAR

Milliyet.com.tr “Virüs Paniği” Kötü Amaçlı Yazılım Sorunu
Milliyet.com.tr “Virüs Paniği” Kötü Amaçlı Yazılım Sorunu
Milliyet.Com.Tr adlı Türkiye’nin en çok okunan haber sitesinde virüs paniği. Site 20 Ocak 2013 itibari ile kötü amaçlı yazılım ile mücadele ediyor. Yetkililerin konuyla ilgili çalışmaları sürdürdüğü öğrenildi. Ziyaretçiler Google Chrome ile Milliyet’i ziyaret etmek istediğinde aşağıdaki uyarıyı almaktalar. Diğer...
20 Ocak 2013 12:08
Font1 Font2 Font3 Font4

milliyetMilliyet.Com.Tr adlı Türkiye’nin en çok okunan haber sitesinde virüs paniği. Site 20 Ocak 2013 itibari ile kötü amaçlı yazılım ile mücadele ediyor. Yetkililerin konuyla ilgili çalışmaları sürdürdüğü öğrenildi. Ziyaretçiler Google Chrome ile Milliyet’i ziyaret etmek istediğinde aşağıdaki uyarıyı almaktalar. Diğer tarayıcılar bu uyarıyı vermemektedirler.

Tehlike: Kötü Amaçlı Yazılım Var!

Google Chrome, www.milliyet.com.tr üzerindeki bu sayfaya erişimi engelledi.

Kötü amaçlı yazılım dağıtıcısı olduğu bilinen www.milliyet.com.tr alanından bu Web sayfasına içerik yerleştirilmiştir. Bu sayfayı şimdi ziyaret etmeniz büyük olasılıkla bilgisayarınıza kötü amaçlı yazılım bulaştıracaktır.

Kötü amaçlı yazılım, kimlik hırsızlığı, mali kayıplar ve dosyaların kalıcı olarak silinmesi gibi şeylere neden olan zararlı yazılımdır.

 

Bilgisayarınıza ücretsiz antivirüs yüklemek için Tıklayın.

 


Bu haberler ilginizi çekebilir! (Sponsor bağlantılar dahildir)

Milliyet.com.tr “Virüs Paniği” Kötü Amaçlı Yazılım Sorunu Yazısına 2 Yorum Yapıldı

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Yukarı Geri Ana Sayfa