shopify site analytics
Bugünkü Haberler
ray dolap


TWITTER

EN ÇOK OKUNANLAR

İşte Benim Stilim Gülay Hançer Kim?
İşte Benim Stilim  Gülay Hançer Kim?
Tv8 Ekranlarında işte benim stilim yarışmacılarından gülay hançer konuşmasıyla ve kıyafetleriyle dikkat çeken yarışmacılardan biridir. Gülay hançer 1982 yılında avusturalya, viyana da doğmuştur. Viyana da yaşamaktadır. Memleketi sivastır. Ağustos 2014 yılında yarışma için ıstanbula gelmiştir. Gülay hançer maskeli balo olan...
25 Mart 2015 13:07
Font1 Font2 Font3 Font4

gülay hançer

Tv8 Ekranlarında işte benim stilim yarışmacılarından gülay hançer konuşmasıyla ve kıyafetleriyle dikkat çeken yarışmacılardan biridir.

Gülay hançer 1982 yılında avusturalya, viyana da doğmuştur. Viyana da yaşamaktadır. Memleketi sivastır. Ağustos 2014 yılında yarışma için ıstanbula gelmiştir.

Gülay hançer maskeli balo olan konsept’te jüri tarafından çok beğenilmedi bunun üzerine en düşük puanı aldığı için özdeni de arkadaşları gülayın yanına gönderdiler özden’le birlikte oylama yapıldı 21 çubat 2015 tarihinde hadise’nin konuk olduğu yarışmada gülay hançer elendi.

Gülay Hançer 13 Ekim 2014 tarihinde Kostüm Partisi konseptinde kedi kadın kostümü ile Bu Tarz Benim yarışmasına konuk olmuş ve beğeni almıştı.Aldığı oylarla 2. sezon Bu Tarz Benim yarışmasına katılmaya hak kazandı.

Gülay Hançer 32 yaşında ve viyana doğumlu. Vücudun da en beğenmediği yeri ayaklarıymış en beğendiği yeri ise kaşlarıymış 130çift ayakkabısı varmış. En büyük hayranlarından biri Türkan Şoray’mış. Viyana doğdu için  farklı ve tarz giyimi olduğuna inanıyor.


Bu haberler ilginizi çekebilir! (Sponsor bağlantılar dahildir)

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Yukarı Geri Ana Sayfa