shopify site analytics
Bugünkü Haberler
ray dolap


TWITTER

EN ÇOK OKUNANLAR

İşte Benim Stilim İlbige Uzun Kim?
İşte Benim Stilim İlbige Uzun Kim?
İlbige Uzun 1996 istabul doğumlu olan yarışmacı 1.74cm boyunda 54 kiloya sahiptir. İlbige Uzun 30 kasım 2014 tarihinde yarışmanın ikinci sezonunda giydiği kıyafetiyele beğenilip bir yıldız alıp yarışmacı olmaya hak kazanmıştır. İlbe isminin anlamı şehir prensesidir. İlbige Uzun tarzıyla ve...
25 Mart 2015 13:34
Font1 Font2 Font3 Font4

ilbige uzun profilİlbige Uzun 1996 istabul doğumlu olan yarışmacı 1.74cm boyunda 54 kiloya sahiptir. İlbige Uzun 30 kasım 2014 tarihinde yarışmanın ikinci sezonunda giydiği kıyafetiyele beğenilip bir yıldız alıp yarışmacı olmaya hak kazanmıştır. İlbe isminin anlamı şehir prensesidir.

İlbige Uzun tarzıyla ve farklı giyim tarzıyla kendinden çok bahsettiren yarışmacılardan biridir. Ayşenur balcıyla arkadaş olan yarışmacıyı giyimini de benzetiyorlar ama ben farklı giyiniyorum diyor. Açık giyinmeyi sevmiyorum birşeyler üzerimi kapatıp farklılık yaratmayı seviyorum diyor.

İlbige Uzun Spor lise mezunu olan güzel yarışmacı profesyonel yüzücüdür. Türkiye’de 200 metre kelebek yüzme’de iki kez birinci olmuştur. Ayrıca zumba ders eğiticisiyim çok heyecanlı ve farklı bir yarışmacı olduğu söylüyor.


Bu haberler ilginizi çekebilir! (Sponsor bağlantılar dahildir)

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Yukarı Geri Ana Sayfa