shopify site analytics
Bugünkü Haberler
ray dolap


TWITTER

EN ÇOK OKUNANLAR

8 Mart Etkinlikleri
8 Mart Etkinlikleri
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kadın Koordinasyon Merkezi ‘8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ ne özel bir dizi etkinlik gerçekleştirilecek.     İstanbul Belediyesi Kadın Koordinasyon Merkezi tarafından bu yıl üçüncüsü yapılacak olan etkinliklerde, ücretsiz film gösterimleri, paneller ve sergi organizasyonları düzenlenecek.      ‘3....
8 Mart 2008 02:19
Font1 Font2 Font3 Font4

IWD


İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kadın Koordinasyon Merkezi ‘8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ ne özel bir dizi etkinlik gerçekleştirilecek.

    İstanbul Belediyesi Kadın Koordinasyon Merkezi tarafından bu yıl üçüncüsü yapılacak olan etkinliklerde, ücretsiz film gösterimleri, paneller ve sergi organizasyonları düzenlenecek.

     ‘3. KKM Film Günleri’nde; ‘Aşkın Kitabı’, ‘Tunaya’nın Evliliği’, ‘Yeniden Başlamak’, ‘İlk Aşk’ ve ‘Beyaz Melek’ filmleri, Beyoğlu Tarık Zafer Tunaya Kültür Merkezi, Bakırköy Cem Karaca Kültür Merkezi ve Kartal Bülent Ecevit Kültür Merkezi’nde eş zamanlı olarak gösterilecek.

     Etkinlikler kapsamında, 10 Mart Pazartesi günü de ‘Kadınlara Karşı Şiddet ve Medya’ konulu bir panel gerçekleştirilecek. Tarık Zafer Tunaya Kültür Merkezi de, Türk sinemasının kadın konulu film afişlerinden oluşan ‘Afişteki Kadınlar’ sergisine ev sahipliği yapacak. Sergi, 13 Mart tarihine
kadar açık kalacak.


Bu haberler ilginizi çekebilir! (Sponsor bağlantılar dahildir)

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Yukarı Geri Ana Sayfa