RSS    |    Ana sayfam yap    |    Favorilere ekle
 
Otomobil « Önceki | Sonraki » |      ANA SAYFAmtv2014 MTV Temmuz ödemeleri geldi. Motorlu taşıtlar vergisi 2014 Temmuz taksit kampanyalarını burada derledik. Tüm bankaların kampanyaları, MTV taksit kampanyaları haberimizde.

2014 Motorlu Taşıtlar Vergisi MTV ödemesinde bankalar, kredi kartı ile ödemelerde taksitli ödeme kampanyalarına başladı. Garanti, İş, Yapı Kredi ve diğer tüm bankaların MTV ödemesinde yaptıkları taksit sayısı ve kampanya detaylarını sizlere sunacağız. İşte 2014 Motorlu Taşıtlar Vergisi MTV kampanyaları;

Tüm kredi kampanyaları sizlerle…

YAPI KREDİ WORLDCARD VE TEB WORLDCARD 2014 MTV Kampanyası

Verginizi Worldcard’ınızla 3 taksitle Yapı Kredi İnternet Şubesi’nden, http://www.gib.gov.tr’den veya aşağıdaki link’ten ödeyebilirsiniz. Üstelik;

• SONAX Hybrid Paketi 360 TL yerine 180 TL!
• SONAX konsantre cam suyu da hediye!

Kampanya Koşulları

1-31 Temmuz 2014 tarihleri arasında http://www.gib.gov.tr/, http://www.yapikredi.com.tr vehttp://www.worldcard.com.tr adresinden Worldcard ile yapılacak olan 100 TL ve üzeri Motorlu Taşıtlar Vergi ödemelerine 3 taksit uygulanacaktır. ATM üzerinden ödeme yapanların SONAX kampanyasından faydalanabilemeleri için internet şubesi veya Yapı Kredi şubelerinden işlem dekontunu almaları gerekmektedir. Anadolubank ve Albaraka Worldcard’lar kampanyadan faydalanabilir. TEB ve Vakıfbank Worldcard’lar kampanyaya dahil değildir. Kampanyaya katılmak istemeyen kart sahipleri 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı’ndan taleplerini ilettikleri takdirde 3 taksit uygulanmayacaktır. SONAX’tan Worldcard sahiplerine özel 360 TL değerindeki Hybrid Boya Temizleme, Parlatma ve Koruma Uygulaması World’e özel 180 TL’dir. 25 ml SONAX Konsantre Cam Suyu hediye edilecektir. Belirtilen imkandan yararlanmak içinhttp://www.gib.gov.tr/, http://www.yapikredi.com.tr ve http://www.worldcard.com.tr adresinden Worldcard ile yapılan vergi ödemesine ait dekontun ilgili SONAX Service bayisine teslim etmesi gerekmektedir. Size en yakın SONAX bayisini öğrenmek için http://www.sonax.com.tr/bayilerimiz/size…-bayi.html sitesini ziyaret etmeniz yeterlidir. Boya Temizleme, Parlatma ve Koruma Uygulaması ve uygulama sonrasında yapılacak olan işlemler için World’e özel +4 taksit imkanı bulunmaktadır. Bu imkan 15 Eylül 2014 tarihine kadar geçerlidir. 31 Temmuz 2014 tarihine kadar motorlu taşıtlar vergisi ödemelerini http://www.gib.gov.tr/,http://www.yapikredi.com.tr ve http://www.worldcard.com.tr indirimden yararlanılması için ödemenin Worldcard ile yapılması gerekmektedir.
Kampanyalar sadece World Üye İşyerleri’nde geçerlidir. Yapı Kredi tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir. World Üye İşyerleri’nin bildirdiği kampanya bilgilerinde meydana gelebilecek hatalardan Yapı Kredi sorumlu tutulamaz.

AKBANK AXESS, FISH, WINGS 2014 MTV Temmuz Taksit Kampanyası

1-31 Temmuz 2014 tarihleri arasında Motorlu Taşıtlar Vergisi’ni Axess ile ödeyenler, hem 500 TL ve üzeri işlemlerde 3 taksit fırsatından yararlanıyor, hem de www.kliksa.com’da belirli ürünlerde %10 indirim kazanıyor.

Kampanya detayları:

Kampanya Tarihi: 01-31 Temmuz 2014
MTV ödemeleri Akbank Direkt İnternet, Akbank Direkt Mobil, Akbank ATM’leri, Akbank Telefon Şubesi, Akbank Şubeleri veya www.gib.gov.tr üzerinden yapılmaktadır.
Yapılan 500 TL ve üzeri kredi kartı ödemeleri peşin olarak gerçekleşecek olup, kredi kartına taksitli olarak yansıyacaktır.
Taksitli işlemlere vade farkı yansıtılmayacaktır.
www.kliksa.com’da %10 indirim kampanyası; Mutfak ve Ev Gereçleri, Anne&Bebek&Oyuncak, Kozmetik, Oto Aksesuarları, Spor&Outdoor, Ofis&Kırtasiye, Saat&Gözlük, Mobilya&Dekorasyon&Ev Tekstili, Kitap&Film&Müzik, Hırdavat&Aydınlatma&Bahçe kategorilerinden yapılan alışverişlerde geçerlidir.
www.kliksa.com’da %10 indirim fırsatı, kampanyalı kategorilerde yer alan ürünlerde, mevcutta uygulanan bir indirim olması durumunda da geçerli olacaktır.
Akbank Direkt İnternet, Akbank Direkt Mobil, Akbank ATM’leri, Akbank Telefon Şubesi veya Akbank Şubeleri üzerinden Axess kartıyla ödemesini gerçekleştiren kişiler, Kliksa kampanyasından faydalanabilmek için kampanya kodu alanına Vergi Dekontu üzerinde yer alan Seri – Sıra No’yu boşluk bırakmadan girmelidir. (örnek: JL-0001380)

İŞ BANKASI MAXIMUM 2014 MTV Temmuz Taksit Kampanyası

Türkiye İş Bankası Maximum kredi kartı sahipleri için 2014 MTV Temmuz taksit kampanyası açıklandı. Maximum kart ile ödenecek MTV ödemeleri için İş Bankası kaç taksit yapıyor? işte detaylar;

MTV ödemelerinizde fırsatlar Maximum’da!
İş Bankası Maximum Kart kullanıcılarının http://www.isbank.com.tr‘ de internet şubesi üzerinden (*) ya dahttp://www.gib.gov.tr ‘den 3 Ağustos 2014 tarihine kadar yapacakları Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinde 200 TL ve üzeri işlemlerde 3 taksit imkanı!

Kampanya Detayları:
1- Kampanya kapsamında Motorlu Taşıtlar Vergisi’ni 3 Ağustos 2014 tarihine kadar http://www.isbank.com.tr‘de internet şubesi üzerinden ya da http://www.gib.gov.tr üzerinden İş Bankası Maximum Kart ile peşin veya taksitli olarak ödeyen müşterilerimize, Pirelli yetkili bayilerinden Maximum Kart ile lastik alımlarında Maximum Kart’a özel %20 indirim fırsatı sunulacaktır. 
2- Pirelli ‘den %20 indirim fırsatından yararlanmak için, lastik alımı sırasında, MTV ödemesi yapıldığına dair dekontun Pirelli bayilerine gösterilmesine ve Pirelli marka lastik alımlarının Maximum Kart ile yapılmasına ihtiyaç duyulmaktadır.
3- Pirelli Kampanyasına Maximiles ve Ziraat Maximum Kartlar ile yapılan işlemler dahil olup; Şirket Kredi Kartları, Vadematik, Maximum Aidatsız Kredi Kartı ve İş’te Üniversiteli Aidatsız Kredi Kartı, Maximum Fırsat ve MaxiPuan bozdurma işlemleri dahil değildir.
http://www.isbank.com.tr ‘de İnternet Şubesi üzerinden yapılacak ödemelerde İş Bankası Maximum Kart müşterilerimize hem tek çekim hem de taksitli ödeme seçeneği sunulacaktır. MTV ödemesinin taksitli olarak yapılması durumunda ise 200 TL ve üzeri işlemlerde 3 taksit fırsatı sunulacaktır. 

TEB BONUS 2014 MTV Kampanyası

TEB Bonus Card’la Motorlu Taşıtlar
Vergisi’ne Tam 6 Taksit Fırsatı!
Kampanya Detayları:
31 Ocak 2014 tarihine kadar www.gib.gov.tr adersinden veya TEB İnternet Şubesi’nden yapacağınız Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinize tam 6 taksit fırsatı sizi bekliyor.
Kampanyaya katılmak için MTV yazıp 4616’ya SMS gönderilmesi gerekmektedir.
Ticari kartlar kampanyaya dahil değildir.

GARANTİ Bankası BONUS 2014 MTV Temmuz Taksit Kampanyası

1 – 31 Temmuz 2014 tarihleri arasında Motorlu Taşıt Vergisi ödemesini İnternet Şubesi, Cep Şubesi, Paramatikler ve Alo Garanti’den yapan müşterilerimiz Vestel’den yapacakları LED TV ve klima alışverişlerinde %10 indirim fırsatı kazanıyor!
Hemen İnternet Şubesi, Ödemeler menüsü Devlet/Vergi adımı veya Cep Şubesi IOS ve Android uygulamalarından Bankacılık İşlemleri menüsü Ödemeler adımı ile hesabınızdan ya da kredi kartınızı kullanarak MTV ödemenizi yapın, Vestel’den %10 indirimle LED TV ve klima fırsatını kaçırmayın!
İnternet Şubesi, Cep Şubesi ve Alo Garanti’den (444 0 333) kredi kartı ile yapacağınız ödemeleri 3 taksit seçeneği ile gerçekleştirebilirsiniz.

1 – 31 Temmuz 2014 tarihleri arasında Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerini İnternet Şubesi, Cep Şubesi veya Paramatikler’den yapan müşterilerimiz Vestel mağazalarından yapacakları LED TV ve klima alışverişlerinde %10 indirim kazanacaktır.
Kampanya indirim kodları, MTV ödemesinin ardından en geç 12 Ağustos’a kadar SMS ile gönderilecektir. SMS ile gönderilecek olan kampanya kodunun Vestel mağazalarında ibraz edilmesi gerekmektedir.
Kişiye özel üretilen kampanya kodları, en geç 20 Ağustos 2014 tarihine kadar kullanılmalıdır. Bu tarihe kadar kullanılmayan kodlar geçerliliğini yitirir.
İndirim kodları para ile satılamaz, paraya çevrilemez veya başka kampanyalarla birleştirilemez.
Vestel ve Garanti Bankası gerekli gördüğü durumlarda açıklama yapmadan kampanya koşullarını değiştirme veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.
İnternet Şubesi ve Cep Şubesi’nden kredi kartı ile yapılan tüm MTV ödemelerinde 3 taksit seçeneği sunulacaktır. Paramatikler’den yapılan MTV ödemelerinde taksit imkanı bulunmamaktadır. 
Kampanyadan Garanti Bonuslar, Money Bonus, Flexi, Miles&Smiles kredi kartları, AMEX, Bonus AMEX, Bonus Business, Miles&Smiles Business, Filo Card, EASY, Amex Business, Şeker Bonus, ING Bonus, Burgan Bonus, ABank Bonus ve Tekstilbank Bonus sahipleri faydalanabilir. 

FİNANSBANK 2014 MTV Kampanyası

2 – 31 Ocak 2014 tarihleri arasında Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinizi Finansbank kredi kartları ile www.vergikolay.com.tr, www.gib.gov.tr, www.finansbank.com.tr veya Finansbank Şubeleri üzerinden yapın, 50.000 TL’ye kadar 4 taksit fırsatından yararlanın!
Ayrıca bu tarih aralığında belirtilen kanallardan Finansbank kredi kartları ile Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerini gerçekleştiren tüm müşterilere,3 – 4 Şubat 2014 tarihlerinde SMS’le gönderilecek indirim kodu ile 5 – 28 Şubat 2014 tarihleri arasında www.n11.com ‘ dan belirli ürünlerden Finansbank kredi kartlarıyla tek seferde yapacakları 200 TL ve üzeri ilk alışverişlerinde anında 22 TL indirim imkanıyla!

BANKASYA 2014 MTV Kampanyası

MTV Ödemenizi İnternet veya Cep Şubemizden yapın 10 TL Akaryakıt kazanın…
01 Ocak – 31 Ocak tarihleri arasında MTV ödemesini İnternet veya Cep Şubemizden yapın, 100 TL ve üzeri akaryakıt harcamınızın 10 TL si hediyemiz olsun.
Üstelik 6 taksit avantajı ile!…

VAKIFBANK WORLD KART 2014 MTV KAMPANYASI

Motorlu Taşıt Vergi Ödemelerinde 3 taksit! VakıfBank Worldcard ile 1 – 31 Ocak 2014 tarihleri arasında 100 TL ve üzeri Motorlu Taşıt Vergisi ödemelerinde 3 taksit imkanı! Ayrıca bu tarihte ödenen trafik cezalarını da yine 3 taksitte ödeyebilirsiniz.
Kampanya Koşulları :
Bankamızın tüm kredi kartları kampanyaya dahildir.
www.gib.gov.tr’den yapılacak 100 TL ve üzerindeki tüm MTV ve trafik para cezası ödemeleri kart hamiline 3 taksitte yansıtılacaktır.
Bankamız kredi kartlarına özel bu imkandan faydalanabilmek için www.gib.gov.tr adresinden “İnternet vergi dairesi” linkine ulaşılması ve “MTV Sorgulama ve Kredi Kartı ile Ödeme” butonunu seçilmesi gerekmektedir.
Ödeme anında mail-order limitinin yeterli olması gerekmektedir.
www.gib.gov.tr ‘den yapılacak 6111 sayılı torba yasa kapsamındaki borç ödemeleri kampanyaya dahil değildir.

2014 Motorlu Taşıtlar Vergisi MTV Hesaplama Sorgulama    Yayın Tarihi: Pazar, Ocak 6, 2013, 12:05

“2014 MTV Temmuz Kredi Kartı ile Ödemede Taksit Yapan Bankalar” için 32 Yorum

 1. ibrahim diyor ki:

  teb plus kredi kartından mtv taksit yaptım bonus yüklenicekti yüklenmedi neden

 2. mahmut diyor ki:

  yapıkredi kartımla neden tasitli mtv yatıramıyom

 3. treep diyor ki:

  Sayın Mahmut, YKB kartları eğer siz müşteri temsilcisini arayarak taksit istemediğinizi söylemezseniz zaten otomatik olarak 6 taksit yapıyor.Siz internetten peşin ödediğinizi sanıyorsunuz.Ekstreniz geldiğinde , taksitli ödediğinizi görebiliyorsunuz.Detaylı bilgi için WORLDCARD.COM.TR

 4. ersah diyor ki:

  siz diyorsunuz ki 2013 yılı; tüm başılıkları kont edin hap 2012 yazıyor. son tarih 31 ocak 2012 diyor .. kime inanalım başlığa mı altında yazılanlara mı ? durun ben tahmin edeyim hiç biri… şaka gibi yani.. tşk ler

 5. ömer diyor ki:

  garanti bankasının internet sitesinde:
  “Hemen İnternet Şubesi, Ödemeler menüsü Devlet/Vergi adımı ile hesabınızdan ya da kredi kartınızı kullanarak üstelik 6 taksit imkanıyla MTV ödemenizi yapabilirsiniz. Dilerseniz Pirelli’den %20 indirimle lastiklerinizi yenileyebilir, dilerseniz kış lastiklerinizi satın alabilirsiniz.”
  şekline yazıyor. Sizin sitenizde “3 taksit” yazmanızın özel bir nedeni var mı yoksa bir yazım hatası mı olmuş. Teşekkür ederim.

 6. Selçuk Dereli diyor ki:

  Yazım yanlışı olmuş. Gerekli düzeltme yapılmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz.

 7. kemal sever diyor ki:

  GARANTİ BANKASI 2012 de KREDİ KARTLARINA 6 TAKSİT 2013 3 TAKSİT YAPIYOR.MTV VERGLERİNİ

 8. hüseyin ersoy diyor ki:

  DİKKAT!Akbank henüz kaç taksit yapacağına karar vermemiş ama diğer bankalar vermiş

 9. İLYAS SAYGIN diyor ki:

  VAKIFBANK WORLD KIRDİ KARTI İLE MOTORU TAŞITLAR 2013 1 TAKSİTİNİ ÖDEDİM 310 TL FAKAT TAKSİT GÖSTERİYOR 310 LİRANIN TAMAMINI TEK ÇEKİM OLARAK GÖSTERYOR BEN İNTERNET ÜZERİNDEN İPTAL EDİP TEKRAR TAKSİTLİ YATIRMAK İSTİYORUM YAPABİLİRMİYİM CEVAP BEKLİYORUM YATIRDIGIM TARİH 14.01.2013 İNTERNETTEN YATIRDIM

 10. MURAT ÇAĞLAYAN diyor ki:

  axses kartım ile mtv yatırmak istiyorum fakat tek çekim yapıyor 6 taksit nasıl yapılıyor bilgi verirseniz sevinirim. saygılar

 11. Hüseyin diyor ki:

  Vakıfbank 6 taksit yapmıyor !!!
  3 Taksit yapıyor benim gibi yanlış bilgilendirilerek zarara uğramayınız !!!

 12. Hüseyin diyor ki:

  VAKIFBANK da 3 taksit yapıyor…
  Geçen sene 6 yapıyorlardı…
  DOĞRUSUNU BİLSEYDİM O BANKADAN YAPMAZDIM !!!

 13. Hüseyin diyor ki:

  Geçmiş olsun…
  Düzeltme yapamazsınız !!!

 14. Zeynettin yaman diyor ki:

  Axess kartimla mtv taksitli yatırmak istiyorum ama olmuyor ne yapmam lazım teşekkürler

 15. osman diyor ki:

  taksiti boşverin tek çekim direk yatırın ne uğraşıyorsunuz 6 ay öde öde bitmiyor 1 kerede acıyı çekin geçer hemen :)))

 16. ismail biçer diyor ki:

  http://www.gib.gov.tr adresinden giriş yapmadan direk banka kredi kartımın ana sayfasındanmtv ödeme bölümünden yaptım geçerli mi? teşekkürler

 17. Selçuk Dereli diyor ki:

  Evet, geçerli…

 18. Ahmet ERDEN diyor ki:

  Garanti Bankası kredi kartım ile MTV ödemesi yaptım.
  Amacım 6 taksit imkanından yararlanmaktadır.Bütün aşamaları onaylayarak geçtikten sonra ödememin tek kalem 310.-TL olarak gerçekleştiğini gördüm.
  Bu arada aşamaların hiç bir yerinde taksit seçeneği ile karşılaşmadım.
  Öğrenmek istediğim şu;
  Benim vergi ödemem 6 taksit mi oldu yoksa tek kalemde ödendi mi?

 19. ABBAS BALKIZ diyor ki:

  2013 1. taksit mtv yi saat 22 den sonra yatırmam sistem tarafından engelleme yüzünden taksitli olarak kredi kartkla ödeyemedim. sistemin200-22satler arasında açık olacağı belirtiliyor gece ssat 2 den sonra kampanya kapsamında vergimi ödeyebilirmiyim.

 20. BERAT diyor ki:

  Şubat ayına geçildiği için taksitli ödeme yapamazsınız.

 21. ali osman inkaya diyor ki:

  halkbank paraf kartımla mtv taksirli olarak ödeyebilirmiyim.

 22. NERGİZ diyor ki:

  ödemek istedıgım vergıler var gecmıse donuk.fakat sunu anlamadım …tarıhıne kadar odeyebılırsınız dıyor oysakı o tarıhler gectı(bahsı gecen tarıhler) sonuc olarak ben 2011 2012 2013 aıt borclaarımı odemek ıstıyorum taksıtlı olarak.GECMIS YILLARI TAKSITLE ODEYEBILIRMIYIM KREDI KARTIMLA

 23. MEHMET DOĞAN diyor ki:

  herkes sizin gibi parayla oynamıyor osman bey…

 24. ebru diyor ki:

  Motorlu taşıt vergisinin 2. taksiti için, kredi kartından taksitli ödemek için son tarih ne zamandır. acil bildirirmisiniz?

 25. adil altaş diyor ki:

  2 temmuzda y.kredi kredi kartımla motorlu taşıtlar vergisini ödedim.ama internet üerinden bakıyorum tek geçilşmiş…nasıl olmalı

 26. ahmet diyor ki:

  taksidi banka yapıyor…geçen dönem başka kredi kartında da bana öyle oldu, bankayı aradım, taksidi biz yapıyoruz internette tek çekim gözükür dedi…olmazsa bankanıza sorun..

 27. ahmet diyor ki:

  mehmet bey, parayla oynamayanın ne işi var arabayla…kaskosu, mtv’si yetmez gibi %65’i vergi olan benzini…parası olmayan dayanamaz…:))

 28. oktay kara diyor ki:

  vakıfbank world ve visa motorlu taşıt vergisi taksitlendirmesi varmı

 29. bekir kara diyor ki:

  vakıfbnak world ve visa kredi kartına motorlu taşıt vergisi taksit imkanı varmı

 30. ömer diyor ki:

  Arkadaşlar bende vakıfbank world kredi kartım ile mtv ikinci ödemsini yaptım 6 taksit yaptılar

 31. BORA diyor ki:

  2014 de de geçerli mi acaba?

 32. Osman diyor ki:

  2014 1 dönemi için geçerliydi 2 dönem için yok

Aşağıdaki alandan konuya yorum yapabilirsiniz

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

  2014 MTV Temmuz Kredi Kartı ile Ödemede Taksit Yapan Bankalar
Son Yorumlar


Gizlilik Politikası  |  HAKKINDA  |  İLETİŞİM  |  
   
Theme Edited By PCKO
Copyright © 2008 - Tr-PortaL.NET. Her Hakkı Saklıdır.