shopify site analytics
Bugünkü Haberler
ray dolap


TWITTER

EN ÇOK OKUNANLAR

2014 MTV Temmuz Kredi Kartı ile Ödemede Taksit Yapan Bankalar
2014 MTV Temmuz Kredi Kartı ile Ödemede Taksit Yapan Bankalar
2014 MTV Temmuz ödemeleri geldi. Motorlu taşıtlar vergisi 2014 Temmuz taksit kampanyalarını burada derledik. Tüm bankaların kampanyaları, MTV taksit kampanyaları haberimizde. 2014 Motorlu Taşıtlar Vergisi MTV ödemesinde bankalar, kredi kartı ile ödemelerde taksitli ödeme kampanyalarına başladı. Garanti, İş, Yapı Kredi...
6 Ocak 2013 12:05
Font1 Font2 Font3 Font4

mtv2014 MTV Temmuz ödemeleri geldi. Motorlu taşıtlar vergisi 2014 Temmuz taksit kampanyalarını burada derledik. Tüm bankaların kampanyaları, MTV taksit kampanyaları haberimizde.

2014 Motorlu Taşıtlar Vergisi MTV ödemesinde bankalar, kredi kartı ile ödemelerde taksitli ödeme kampanyalarına başladı. Garanti, İş, Yapı Kredi ve diğer tüm bankaların MTV ödemesinde yaptıkları taksit sayısı ve kampanya detaylarını sizlere sunacağız. İşte 2014 Motorlu Taşıtlar Vergisi MTV kampanyaları;

Tüm kredi kampanyaları sizlerle…

YAPI KREDİ WORLDCARD VE TEB WORLDCARD 2014 MTV Kampanyası

Verginizi Worldcard’ınızla 3 taksitle Yapı Kredi İnternet Şubesi’nden, http://www.gib.gov.tr’den veya aşağıdaki link’ten ödeyebilirsiniz. Üstelik;

• SONAX Hybrid Paketi 360 TL yerine 180 TL!
• SONAX konsantre cam suyu da hediye!

Kampanya Koşulları

1-31 Temmuz 2014 tarihleri arasında http://www.gib.gov.tr/, http://www.yapikredi.com.tr vehttp://www.worldcard.com.tr adresinden Worldcard ile yapılacak olan 100 TL ve üzeri Motorlu Taşıtlar Vergi ödemelerine 3 taksit uygulanacaktır. ATM üzerinden ödeme yapanların SONAX kampanyasından faydalanabilemeleri için internet şubesi veya Yapı Kredi şubelerinden işlem dekontunu almaları gerekmektedir. Anadolubank ve Albaraka Worldcard’lar kampanyadan faydalanabilir. TEB ve Vakıfbank Worldcard’lar kampanyaya dahil değildir. Kampanyaya katılmak istemeyen kart sahipleri 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı’ndan taleplerini ilettikleri takdirde 3 taksit uygulanmayacaktır. SONAX’tan Worldcard sahiplerine özel 360 TL değerindeki Hybrid Boya Temizleme, Parlatma ve Koruma Uygulaması World’e özel 180 TL’dir. 25 ml SONAX Konsantre Cam Suyu hediye edilecektir. Belirtilen imkandan yararlanmak içinhttp://www.gib.gov.tr/, http://www.yapikredi.com.tr ve http://www.worldcard.com.tr adresinden Worldcard ile yapılan vergi ödemesine ait dekontun ilgili SONAX Service bayisine teslim etmesi gerekmektedir. Size en yakın SONAX bayisini öğrenmek için http://www.sonax.com.tr/bayilerimiz/size…-bayi.html sitesini ziyaret etmeniz yeterlidir. Boya Temizleme, Parlatma ve Koruma Uygulaması ve uygulama sonrasında yapılacak olan işlemler için World’e özel +4 taksit imkanı bulunmaktadır. Bu imkan 15 Eylül 2014 tarihine kadar geçerlidir. 31 Temmuz 2014 tarihine kadar motorlu taşıtlar vergisi ödemelerini http://www.gib.gov.tr/,http://www.yapikredi.com.tr ve http://www.worldcard.com.tr indirimden yararlanılması için ödemenin Worldcard ile yapılması gerekmektedir.
Kampanyalar sadece World Üye İşyerleri’nde geçerlidir. Yapı Kredi tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir. World Üye İşyerleri’nin bildirdiği kampanya bilgilerinde meydana gelebilecek hatalardan Yapı Kredi sorumlu tutulamaz.

AKBANK AXESS, FISH, WINGS 2014 MTV Temmuz Taksit Kampanyası

1-31 Temmuz 2014 tarihleri arasında Motorlu Taşıtlar Vergisi’ni Axess ile ödeyenler, hem 500 TL ve üzeri işlemlerde 3 taksit fırsatından yararlanıyor, hem de www.kliksa.com’da belirli ürünlerde %10 indirim kazanıyor.

Kampanya detayları:

Kampanya Tarihi: 01-31 Temmuz 2014
MTV ödemeleri Akbank Direkt İnternet, Akbank Direkt Mobil, Akbank ATM’leri, Akbank Telefon Şubesi, Akbank Şubeleri veya www.gib.gov.tr üzerinden yapılmaktadır.
Yapılan 500 TL ve üzeri kredi kartı ödemeleri peşin olarak gerçekleşecek olup, kredi kartına taksitli olarak yansıyacaktır.
Taksitli işlemlere vade farkı yansıtılmayacaktır.
www.kliksa.com’da %10 indirim kampanyası; Mutfak ve Ev Gereçleri, Anne&Bebek&Oyuncak, Kozmetik, Oto Aksesuarları, Spor&Outdoor, Ofis&Kırtasiye, Saat&Gözlük, Mobilya&Dekorasyon&Ev Tekstili, Kitap&Film&Müzik, Hırdavat&Aydınlatma&Bahçe kategorilerinden yapılan alışverişlerde geçerlidir.
www.kliksa.com’da %10 indirim fırsatı, kampanyalı kategorilerde yer alan ürünlerde, mevcutta uygulanan bir indirim olması durumunda da geçerli olacaktır.
Akbank Direkt İnternet, Akbank Direkt Mobil, Akbank ATM’leri, Akbank Telefon Şubesi veya Akbank Şubeleri üzerinden Axess kartıyla ödemesini gerçekleştiren kişiler, Kliksa kampanyasından faydalanabilmek için kampanya kodu alanına Vergi Dekontu üzerinde yer alan Seri – Sıra No’yu boşluk bırakmadan girmelidir. (örnek: JL-0001380)

İŞ BANKASI MAXIMUM 2014 MTV Temmuz Taksit Kampanyası

Türkiye İş Bankası Maximum kredi kartı sahipleri için 2014 MTV Temmuz taksit kampanyası açıklandı. Maximum kart ile ödenecek MTV ödemeleri için İş Bankası kaç taksit yapıyor? işte detaylar;

MTV ödemelerinizde fırsatlar Maximum’da!
İş Bankası Maximum Kart kullanıcılarının http://www.isbank.com.tr‘ de internet şubesi üzerinden (*) ya dahttp://www.gib.gov.tr ‘den 3 Ağustos 2014 tarihine kadar yapacakları Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinde 200 TL ve üzeri işlemlerde 3 taksit imkanı!

Kampanya Detayları:
1- Kampanya kapsamında Motorlu Taşıtlar Vergisi’ni 3 Ağustos 2014 tarihine kadar http://www.isbank.com.tr‘de internet şubesi üzerinden ya da http://www.gib.gov.tr üzerinden İş Bankası Maximum Kart ile peşin veya taksitli olarak ödeyen müşterilerimize, Pirelli yetkili bayilerinden Maximum Kart ile lastik alımlarında Maximum Kart’a özel %20 indirim fırsatı sunulacaktır. 
2- Pirelli ‘den %20 indirim fırsatından yararlanmak için, lastik alımı sırasında, MTV ödemesi yapıldığına dair dekontun Pirelli bayilerine gösterilmesine ve Pirelli marka lastik alımlarının Maximum Kart ile yapılmasına ihtiyaç duyulmaktadır.
3- Pirelli Kampanyasına Maximiles ve Ziraat Maximum Kartlar ile yapılan işlemler dahil olup; Şirket Kredi Kartları, Vadematik, Maximum Aidatsız Kredi Kartı ve İş’te Üniversiteli Aidatsız Kredi Kartı, Maximum Fırsat ve MaxiPuan bozdurma işlemleri dahil değildir.
http://www.isbank.com.tr ‘de İnternet Şubesi üzerinden yapılacak ödemelerde İş Bankası Maximum Kart müşterilerimize hem tek çekim hem de taksitli ödeme seçeneği sunulacaktır. MTV ödemesinin taksitli olarak yapılması durumunda ise 200 TL ve üzeri işlemlerde 3 taksit fırsatı sunulacaktır. 

TEB BONUS 2014 MTV Kampanyası

TEB Bonus Card’la Motorlu Taşıtlar
Vergisi’ne Tam 6 Taksit Fırsatı!
Kampanya Detayları:
31 Ocak 2014 tarihine kadar www.gib.gov.tr adersinden veya TEB İnternet Şubesi’nden yapacağınız Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinize tam 6 taksit fırsatı sizi bekliyor.
Kampanyaya katılmak için MTV yazıp 4616’ya SMS gönderilmesi gerekmektedir.
Ticari kartlar kampanyaya dahil değildir.

GARANTİ Bankası BONUS 2014 MTV Temmuz Taksit Kampanyası

1 – 31 Temmuz 2014 tarihleri arasında Motorlu Taşıt Vergisi ödemesini İnternet Şubesi, Cep Şubesi, Paramatikler ve Alo Garanti’den yapan müşterilerimiz Vestel’den yapacakları LED TV ve klima alışverişlerinde %10 indirim fırsatı kazanıyor!
Hemen İnternet Şubesi, Ödemeler menüsü Devlet/Vergi adımı veya Cep Şubesi IOS ve Android uygulamalarından Bankacılık İşlemleri menüsü Ödemeler adımı ile hesabınızdan ya da kredi kartınızı kullanarak MTV ödemenizi yapın, Vestel’den %10 indirimle LED TV ve klima fırsatını kaçırmayın!
İnternet Şubesi, Cep Şubesi ve Alo Garanti’den (444 0 333) kredi kartı ile yapacağınız ödemeleri 3 taksit seçeneği ile gerçekleştirebilirsiniz.

1 – 31 Temmuz 2014 tarihleri arasında Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerini İnternet Şubesi, Cep Şubesi veya Paramatikler’den yapan müşterilerimiz Vestel mağazalarından yapacakları LED TV ve klima alışverişlerinde %10 indirim kazanacaktır.
Kampanya indirim kodları, MTV ödemesinin ardından en geç 12 Ağustos’a kadar SMS ile gönderilecektir. SMS ile gönderilecek olan kampanya kodunun Vestel mağazalarında ibraz edilmesi gerekmektedir.
Kişiye özel üretilen kampanya kodları, en geç 20 Ağustos 2014 tarihine kadar kullanılmalıdır. Bu tarihe kadar kullanılmayan kodlar geçerliliğini yitirir.
İndirim kodları para ile satılamaz, paraya çevrilemez veya başka kampanyalarla birleştirilemez.
Vestel ve Garanti Bankası gerekli gördüğü durumlarda açıklama yapmadan kampanya koşullarını değiştirme veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.
İnternet Şubesi ve Cep Şubesi’nden kredi kartı ile yapılan tüm MTV ödemelerinde 3 taksit seçeneği sunulacaktır. Paramatikler’den yapılan MTV ödemelerinde taksit imkanı bulunmamaktadır. 
Kampanyadan Garanti Bonuslar, Money Bonus, Flexi, Miles&Smiles kredi kartları, AMEX, Bonus AMEX, Bonus Business, Miles&Smiles Business, Filo Card, EASY, Amex Business, Şeker Bonus, ING Bonus, Burgan Bonus, ABank Bonus ve Tekstilbank Bonus sahipleri faydalanabilir. 

FİNANSBANK 2014 MTV Kampanyası

2 – 31 Ocak 2014 tarihleri arasında Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinizi Finansbank kredi kartları ile www.vergikolay.com.tr, www.gib.gov.tr, www.finansbank.com.tr veya Finansbank Şubeleri üzerinden yapın, 50.000 TL’ye kadar 4 taksit fırsatından yararlanın!
Ayrıca bu tarih aralığında belirtilen kanallardan Finansbank kredi kartları ile Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerini gerçekleştiren tüm müşterilere,3 – 4 Şubat 2014 tarihlerinde SMS’le gönderilecek indirim kodu ile 5 – 28 Şubat 2014 tarihleri arasında www.n11.com ‘ dan belirli ürünlerden Finansbank kredi kartlarıyla tek seferde yapacakları 200 TL ve üzeri ilk alışverişlerinde anında 22 TL indirim imkanıyla!

BANKASYA 2014 MTV Kampanyası

MTV Ödemenizi İnternet veya Cep Şubemizden yapın 10 TL Akaryakıt kazanın…
01 Ocak – 31 Ocak tarihleri arasında MTV ödemesini İnternet veya Cep Şubemizden yapın, 100 TL ve üzeri akaryakıt harcamınızın 10 TL si hediyemiz olsun.
Üstelik 6 taksit avantajı ile!…

VAKIFBANK WORLD KART 2014 MTV KAMPANYASI

Motorlu Taşıt Vergi Ödemelerinde 3 taksit! VakıfBank Worldcard ile 1 – 31 Ocak 2014 tarihleri arasında 100 TL ve üzeri Motorlu Taşıt Vergisi ödemelerinde 3 taksit imkanı! Ayrıca bu tarihte ödenen trafik cezalarını da yine 3 taksitte ödeyebilirsiniz.
Kampanya Koşulları :
Bankamızın tüm kredi kartları kampanyaya dahildir.
www.gib.gov.tr’den yapılacak 100 TL ve üzerindeki tüm MTV ve trafik para cezası ödemeleri kart hamiline 3 taksitte yansıtılacaktır.
Bankamız kredi kartlarına özel bu imkandan faydalanabilmek için www.gib.gov.tr adresinden “İnternet vergi dairesi” linkine ulaşılması ve “MTV Sorgulama ve Kredi Kartı ile Ödeme” butonunu seçilmesi gerekmektedir.
Ödeme anında mail-order limitinin yeterli olması gerekmektedir.
www.gib.gov.tr ‘den yapılacak 6111 sayılı torba yasa kapsamındaki borç ödemeleri kampanyaya dahil değildir.

2014 Motorlu Taşıtlar Vergisi MTV Hesaplama Sorgulama


Bu haberler ilginizi çekebilir! (Sponsor bağlantılar dahildir)

2014 MTV Temmuz Kredi Kartı ile Ödemede Taksit Yapan Bankalar Yazısına 32 Yorum Yapıldı

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Yukarı Geri Ana Sayfa