hit counter
21:38 - 18 Nisan 2014 Cuma


2014 MTV Kredi Kartı ile Ödemede Taksit Yapan Bankalar

mtv2014 Motorlu Taşıtlar Vergisi MTV ödemesinde bankalar, kredi kartı ile ödemelerde taksitli ödeme kampanyalarına başladı. Garanti, İş, Yapı Kredi ve diğer tüm bankaların MTV ödemesinde yaptıkları taksit sayısı ve kampanya detaylarını sizlere sunacağız. İşte 2014 Motorlu Taşıtlar Vergisi MTV kampanyaları;

Tüm kredi kampanyaları sizlerle…

-Sponsorlu Bağlantılar -

YAPI KREDİ WORLDCARD VE TEB WORLDCARD 2014 MTV Kampanyası

1 – 31 Ocak 2014 tarihleri arasında www.gib.gov.tr,www.yapikredi.com.tr, www.worldcard.com.tr adresinden ve Yapı Kredi İnternet Şubesi’nden Worldcard ile yapılacak olan 100 TL ve üzeri Motorlu Taşıtlar Vergi ödemelerine 3 taksit uygulanacaktır. Kampanyaya tüm Yapı Kredi kredi kartları dahildir. Albaraka Worldcard’larına sunulan 3 taksit ödeme imkanı sadece gib.gov.tr’den yapılan ödemelerde geçerlidir. TEB, Anadolubank ve Vakıfbank Worldcard’lar kampanyaya dahil değildir. Taksit yapılmasını istemeyen kart sahipleri 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı’ndan taleplerini ilettikleri takdirde 3 taksit uygulanmayacaktır.
Sonax’tan Worldcard sahiplerine özel 360 TL değerindeki Hybrit Boya Temizleme, Parlatma ve Koruma Uygulaması World’e özel %50 indirim ile 180 TL olacaktır. Ek olarak uygulamadan 1 hafta sonraki 50 TL değerindeki ilk VIP yıkama da hediyedir. Belirtilen imkandan yararlanmak için www.gib.gov.tr, www.yapikredi.com.tr, www.worldcard.com.tr ve Yapı Kredi İnternet Şubesi’nden Worldcard ile yapılan vergi ödemesine ait dekontun ilgili Sonax Service bayisine teslim etmesi gerekmektedir. Size en yakın Sonax bayisini öğrenmek için www.sonax.com.tr/bayile…%C4%B1n-sonax-bayi.html sitesini ziyaret etmeniz yeterlidir. Boya Temizleme, Parlatma ve Koruma Uygulaması ve uygulama sonrasında yapılacak olan işlemler için World’e özel +4 taksit imkanı bulunmaktadır. Sonax’a özel sağlanan +4 ek taksit imkanına TEB, Anadolubank ve Vakıfbank ve Albaraka Worldcard’lar dahildir. Bu imkan 28 Şubat 2014 tarihine kadar geçerlidir.
31 Ocak 2014 tarihine kadar Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinde geçerli indirimden yararlanılması için www.gib.gov.tr, www.yapikredi.com.tr , www.worldcard.com.tr ve Yapı Kredi İnternet Şubesi’nden yapılan işlemlerin Worldcard ile gerçekleştirilmesi gerekmektedir.
Kampanyalar sadece World Üye İşyerleri’nde geçerlidir. Yapı Kredi tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir. World Üye İşyerleri’nin bildirdiği kampanya bilgilerinde meydana gelebilecek hatalardan Yapı Kredi sorumlu tutulamaz.

AKBANK AXESS, FISH, WINGS 2014 MTV Kampanyası

Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinizi Axess Business ile 3 taksitle yapabilirsiniz. Üstelik belirli Goldmaster ürünlerinde %50′ye varan indirim fırsatı da sizleri bekliyor.

Kampanya detayları:

Kampanya, 31 Ocak 2014 tarihine kadar geçerlidir.
Kampanya, Akbank Direkt İnternet, Akbank Telefon Şubesi, Akbank Şubeleri veya www.gib.gov.tr üzerinden yapılacak Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinde geçerlidir.
Ödemeler peşin olarak gerçekleşecek olup, kredi kartına taksitli olarak yansıyacaktır.
Taksitli işlemlere vade farkı yansıtılmayacaktır.
%50’ye varan indirimle kampanyaya dahil olan Goldmaster ürün detayları Goldmaster kampanya sayfasında duyurulmaktadır. Detaylar için tıklayınız.
Akbank Direkt İnternet, Akbank Telefon Şubesi veya Akbank Şubeleri üzerinden Axess kartıyla ödemesini gerçekleştiren kişiler, Goldmaster kampanyasından faydalanabilmek için kampanya kodu alanına Vergi Dekontu üzerinde yer alan Seri – Sıra No’yu boşluk bırakmadan girmelidir. (örnek: JL-0001380)
www.gib.gov.tr üzerinden Axess kartıyla MTV ödemesini gerçekleştiren kişiler, Goldmaster kampanyasından faydalanabilmek için ödeme işlemi sonunda oluşan İnternet Vergi Dairesi Ödeme Alındısı belgesinde barkod altında “-“ işaretinden sonraki kampanya kodunu kampanya sayfasında ilgili alana girmelidir.
MTV ödemesinin gerçekleştirildiği günü takip eden iş günü itibariyle kampanyadan faydalanmaya başlanabilecektir.
Kampanya dahilinde Goldmaster kampanya sayfası üzerinden alışveriş yapılabilecek son tarih 28 Şubat 2014’tür. Bu tarihten itibaren kampanya kodları kullanılamayacaktır.
Akbank kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

İŞBANKASI MAXIMUM 2014 MTV Kampanyası

İş Bankası Maximum Kart kullanıcıları http://www.isbank.com.tr/ ‘de internet şubesi üzerinden (*) ya da http://www.gib.gov.tr/ ‘den 2 Şubat 2014 tarihine kadar yapacakları Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinde 100 TL ve üzeri işlemlerde 3 taksit imkânına sahip oluyor.
Kampanya kapsamında tüm İş Bankası kredi kartı müşterileri Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinde hem ödeme kolaylığına sahip olacak hem de zamandan kazanacak. İş Bankası Şirket Kredi Kartları ve Vadematik Ticari Kredi Kartı ile de kampanyadan faydalanılabilecek.
Kampanya kapsamında Motorlu Taşıtlar Vergisini 2 Şubat 2014 tarihine kadar İş Bankası kredi kartı ile ödeyen müşterilerimiz,
Otopratik servis noktalarında Maximum Kart’a özel:
- Ön düzen ayarı 40 TL yerine 15 TL ve
- LS/BS buz kazıyıcı ve Yasibo antifrizli cam suyu ve kış check-uo’ı hediye
Ayrıca, Maximum Kart ile yapılan 2-3-4 taksitli işlemlerde ilave 3 taksit ve 2 ay taksit erteleme fırsatı kazanacaklar.

OtoPratik fırsatından yararlanmak için ödeme yapıldığına dair dekontun Otopratik noktalarında gösterilmesine ihtiyaç duyulmaktadır.
* http://www.isbank.com.tr/ ‘de İnternet Şubesi üzerinden yapılacak ödemelerde Maximum Kart müşterilerimize hem tek çekim hem de taksitli ödeme seçeneği sunulacaktır. MTV ödemesinin taksitli olarak yapılması durumunda ise 100 TL ve üzeri işlemlerde 2 ve 3 taksit fırsatı sunulacaktır.

TEB BONUS 2014 MTV Kampanyası

TEB Bonus Card’la Motorlu Taşıtlar
Vergisi’ne Tam 6 Taksit Fırsatı!
Kampanya Detayları:
31 Ocak 2014 tarihine kadar www.gib.gov.tr adersinden veya TEB İnternet Şubesi’nden yapacağınız Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinize tam 6 taksit fırsatı sizi bekliyor.
Kampanyaya katılmak için MTV yazıp 4616′ya SMS gönderilmesi gerekmektedir.
Ticari kartlar kampanyaya dahil değildir.

GARANTİ Bankası BONUS 2013 MTV Kampanyası

1 – 31 Ocak 2014 tarihleri arasında Bonus ile Gelir İdaresi Başkanlığı internet sitesi gib.gov.tr’den, Garanti internet şubesinden, Garanti cep şubesinden ya da 444 0 333′den ayrıca SMS kanalıyla yapılan tüm Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinde 3 taksit fırsatı sunulacaktır.

SMS kanalıyla da 3 taksitle MTV ödemesi yapılabilecektir. Bu süreçte “MTV SOR PLAKA NO” yazıp 3340′a SMS göndererek borcunuzu sorgulayabilirsiniz daha sonra; “MTV ODE PLAKA NO KART SON 6 HANE” yazıp 3340′a SMS göndererek de MTV borcunuzu ödeyebilirsiniz.

Kampanyadan Garanti Bonuslar, Money Bonus, Flexi, Miles&Smiles kredi kartları, AMEX, Bonus AMEX, Bonus Business, Miles&Smiles Business, Filo Card, EASY, Amex Business, ABANK Bonus, ING Bonus, Şekerbank Bonus ve Tekstilbank Bonus sahipleri faydalanabilir.

Kampanyaya ekspres limit dahil değildir.

Bonus Flexi ve Bonus Genç gib.gov.tr dışındaki kanallardan yapılan ödemelerde 3 taksit fırsatından yararlanabilecektir.
Gib.gov.tr’den ve Garanti cep şubesinden ödemeler 3 taksitle yapılacaktır. Garanti internet şube ve 444 0 333′ten yapılan ödemelerde ise tek ödeme, 2 taksit ve 3 taksit seçenekleri bulunmaktadır.

FİNANSBANK 2014 MTV Kampanyası

2 – 31 Ocak 2014 tarihleri arasında Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinizi Finansbank kredi kartları ile www.vergikolay.com.tr, www.gib.gov.tr, www.finansbank.com.tr veya Finansbank Şubeleri üzerinden yapın, 50.000 TL’ye kadar 4 taksit fırsatından yararlanın!
Ayrıca bu tarih aralığında belirtilen kanallardan Finansbank kredi kartları ile Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerini gerçekleştiren tüm müşterilere,3 – 4 Şubat 2014 tarihlerinde SMS’le gönderilecek indirim kodu ile 5 – 28 Şubat 2014 tarihleri arasında www.n11.com ‘ dan belirli ürünlerden Finansbank kredi kartlarıyla tek seferde yapacakları 200 TL ve üzeri ilk alışverişlerinde anında 22 TL indirim imkanıyla!

BANKASYA 2014 MTV Kampanyası

MTV Ödemenizi İnternet veya Cep Şubemizden yapın 10 TL Akaryakıt kazanın…
01 Ocak – 31 Ocak tarihleri arasında MTV ödemesini İnternet veya Cep Şubemizden yapın, 100 TL ve üzeri akaryakıt harcamınızın 10 TL si hediyemiz olsun.
Üstelik 6 taksit avantajı ile!…

VAKIFBANK WORLD KART 2014 MTV KAMPANYASI

Motorlu Taşıt Vergi Ödemelerinde 3 taksit! VakıfBank Worldcard ile 1 – 31 Ocak 2014 tarihleri arasında 100 TL ve üzeri Motorlu Taşıt Vergisi ödemelerinde 3 taksit imkanı! Ayrıca bu tarihte ödenen trafik cezalarını da yine 3 taksitte ödeyebilirsiniz.
Kampanya Koşulları :
Bankamızın tüm kredi kartları kampanyaya dahildir.
www.gib.gov.tr’den yapılacak 100 TL ve üzerindeki tüm MTV ve trafik para cezası ödemeleri kart hamiline 3 taksitte yansıtılacaktır.
Bankamız kredi kartlarına özel bu imkandan faydalanabilmek için www.gib.gov.tr adresinden “İnternet vergi dairesi” linkine ulaşılması ve “MTV Sorgulama ve Kredi Kartı ile Ödeme” butonunu seçilmesi gerekmektedir.
Ödeme anında mail-order limitinin yeterli olması gerekmektedir.
www.gib.gov.tr ‘den yapılacak 6111 sayılı torba yasa kapsamındaki borç ödemeleri kampanyaya dahil değildir.

2014 Motorlu Taşıtlar Vergisi MTV Hesaplama Sorgulama


Tagged with: , , , , , , , , , ,

"2014 MTV Kredi Kartı ile Ödemede Taksit Yapan Bankalar" için 30 Yorum Yapılmıştır

 1. oktay kara diyor ki:

  vakıfbank world ve visa motorlu taşıt vergisi taksitlendirmesi varmı

 2. adil altaş diyor ki:

  2 temmuzda y.kredi kredi kartımla motorlu taşıtlar vergisini ödedim.ama internet üerinden bakıyorum tek geçilşmiş…nasıl olmalı

  • ahmet diyor ki:

   taksidi banka yapıyor…geçen dönem başka kredi kartında da bana öyle oldu, bankayı aradım, taksidi biz yapıyoruz internette tek çekim gözükür dedi…olmazsa bankanıza sorun..

 3. ebru diyor ki:

  Motorlu taşıt vergisinin 2. taksiti için, kredi kartından taksitli ödemek için son tarih ne zamandır. acil bildirirmisiniz?

 4. NERGİZ diyor ki:

  ödemek istedıgım vergıler var gecmıse donuk.fakat sunu anlamadım …tarıhıne kadar odeyebılırsınız dıyor oysakı o tarıhler gectı(bahsı gecen tarıhler) sonuc olarak ben 2011 2012 2013 aıt borclaarımı odemek ıstıyorum taksıtlı olarak.GECMIS YILLARI TAKSITLE ODEYEBILIRMIYIM KREDI KARTIMLA

 5. ali osman inkaya diyor ki:

  halkbank paraf kartımla mtv taksirli olarak ödeyebilirmiyim.

 6. ABBAS BALKIZ diyor ki:

  2013 1. taksit mtv yi saat 22 den sonra yatırmam sistem tarafından engelleme yüzünden taksitli olarak kredi kartkla ödeyemedim. sistemin200-22satler arasında açık olacağı belirtiliyor gece ssat 2 den sonra kampanya kapsamında vergimi ödeyebilirmiyim.

 7. Ahmet ERDEN diyor ki:

  Garanti Bankası kredi kartım ile MTV ödemesi yaptım.
  Amacım 6 taksit imkanından yararlanmaktadır.Bütün aşamaları onaylayarak geçtikten sonra ödememin tek kalem 310.-TL olarak gerçekleştiğini gördüm.
  Bu arada aşamaların hiç bir yerinde taksit seçeneği ile karşılaşmadım.
  Öğrenmek istediğim şu;
  Benim vergi ödemem 6 taksit mi oldu yoksa tek kalemde ödendi mi?

 8. ismail biçer diyor ki:

  http://www.gib.gov.tr adresinden giriş yapmadan direk banka kredi kartımın ana sayfasındanmtv ödeme bölümünden yaptım geçerli mi? teşekkürler

 9. osman diyor ki:

  taksiti boşverin tek çekim direk yatırın ne uğraşıyorsunuz 6 ay öde öde bitmiyor 1 kerede acıyı çekin geçer hemen :)))

  • MEHMET DOĞAN diyor ki:

   herkes sizin gibi parayla oynamıyor osman bey…

   • ahmet diyor ki:

    mehmet bey, parayla oynamayanın ne işi var arabayla…kaskosu, mtv’si yetmez gibi %65′i vergi olan benzini…parası olmayan dayanamaz…:))

 10. Zeynettin yaman diyor ki:

  Axess kartimla mtv taksitli yatırmak istiyorum ama olmuyor ne yapmam lazım teşekkürler

 11. Hüseyin diyor ki:

  Vakıfbank 6 taksit yapmıyor !!!
  3 Taksit yapıyor benim gibi yanlış bilgilendirilerek zarara uğramayınız !!!

 12. MURAT ÇAĞLAYAN diyor ki:

  axses kartım ile mtv yatırmak istiyorum fakat tek çekim yapıyor 6 taksit nasıl yapılıyor bilgi verirseniz sevinirim. saygılar

 13. İLYAS SAYGIN diyor ki:

  VAKIFBANK WORLD KIRDİ KARTI İLE MOTORU TAŞITLAR 2013 1 TAKSİTİNİ ÖDEDİM 310 TL FAKAT TAKSİT GÖSTERİYOR 310 LİRANIN TAMAMINI TEK ÇEKİM OLARAK GÖSTERYOR BEN İNTERNET ÜZERİNDEN İPTAL EDİP TEKRAR TAKSİTLİ YATIRMAK İSTİYORUM YAPABİLİRMİYİM CEVAP BEKLİYORUM YATIRDIGIM TARİH 14.01.2013 İNTERNETTEN YATIRDIM

 14. hüseyin ersoy diyor ki:

  DİKKAT!Akbank henüz kaç taksit yapacağına karar vermemiş ama diğer bankalar vermiş

 15. kemal sever diyor ki:

  GARANTİ BANKASI 2012 de KREDİ KARTLARINA 6 TAKSİT 2013 3 TAKSİT YAPIYOR.MTV VERGLERİNİ

  • Hüseyin diyor ki:

   VAKIFBANK da 3 taksit yapıyor…
   Geçen sene 6 yapıyorlardı…
   DOĞRUSUNU BİLSEYDİM O BANKADAN YAPMAZDIM !!!

 16. ömer diyor ki:

  garanti bankasının internet sitesinde:
  “Hemen İnternet Şubesi, Ödemeler menüsü Devlet/Vergi adımı ile hesabınızdan ya da kredi kartınızı kullanarak üstelik 6 taksit imkanıyla MTV ödemenizi yapabilirsiniz. Dilerseniz Pirelli’den %20 indirimle lastiklerinizi yenileyebilir, dilerseniz kış lastiklerinizi satın alabilirsiniz.”
  şekline yazıyor. Sizin sitenizde “3 taksit” yazmanızın özel bir nedeni var mı yoksa bir yazım hatası mı olmuş. Teşekkür ederim.

 17. ersah diyor ki:

  siz diyorsunuz ki 2013 yılı; tüm başılıkları kont edin hap 2012 yazıyor. son tarih 31 ocak 2012 diyor .. kime inanalım başlığa mı altında yazılanlara mı ? durun ben tahmin edeyim hiç biri… şaka gibi yani.. tşk ler

 18. treep diyor ki:

  Sayın Mahmut, YKB kartları eğer siz müşteri temsilcisini arayarak taksit istemediğinizi söylemezseniz zaten otomatik olarak 6 taksit yapıyor.Siz internetten peşin ödediğinizi sanıyorsunuz.Ekstreniz geldiğinde , taksitli ödediğinizi görebiliyorsunuz.Detaylı bilgi için WORLDCARD.COM.TR

 19. mahmut diyor ki:

  yapıkredi kartımla neden tasitli mtv yatıramıyom

 20. ibrahim diyor ki:

  teb plus kredi kartından mtv taksit yaptım bonus yüklenicekti yüklenmedi neden

Konuya Aşağıdaki Alandan Yorum Yapabilirsiniz

(Lütfen argo kelimeler kullanmayınız ve küfür içeren cümleler kurmayınız. Aksi taktirde yorumunuz yayınlanmayacaktır.)

Sponsor Bağlantılar

Facebook

Sponsorlar