shopify site analytics
Bugünkü Haberler
ray dolap


TWITTER

EN ÇOK OKUNANLAR

WolfTeam Hileleri 2012
WolfTeam Hileleri 2012
WolfTeam oyununun tüm silahlar, karakter, özel kurt, mod, uçma, base, wallhack gibi birçok hilesi bulunmaktadır. 2012 Haziran itibari ile en çok hilenin yayınlandığı WolfTeam oyununda karakterleri öldürmek bir hayli zor olmaya başladı. Ben de oyuna ilk başladığımda anlam veremediğim şekilde...
29 Haziran 2012 13:12
Font1 Font2 Font3 Font4

WolfTeam oyununun tüm silahlar, karakter, özel kurt, mod, uçma, base, wallhack gibi birçok hilesi bulunmaktadır. 2012 Haziran itibari ile en çok hilenin yayınlandığı WolfTeam oyununda karakterleri öldürmek bir hayli zor olmaya başladı.

Ben de oyuna ilk başladığımda anlam veremediğim şekilde rakiplerin ölmelerinin zorlaştığını görmüştüm. Aynı şekilde WolfTeam hileleleri ile karakterleri uçuranlar da varmış.

WolfTeam oyununda bu tip hilelere başvuranlar biliniyor ki farkedildiklerinde oyundan süresiz uzaklaştırılıyorlar.

Aynı şekilde WolfTeam oyununun hileleri WolfTeam ile birlikte açılan bir program aracılığı ile gerçekleştiriliyor. Bu programcıkta virüs olduğu birçok kullanıcı tarafından belirtilmiştir.

Biz deriz ki WolfTeam emin olun hilesiz daha keyifli.

WolfTeam oyununda kaliteli, hilesiz oda açıp bunu burada duyurmak isterseniz aşağıdaki yorum alanından bunu duyurabilirsiniz.

Keyifli oyunlar…


Bu haberler ilginizi çekebilir! (Sponsor bağlantılar dahildir)

WolfTeam Hileleri 2012 Yazısına 8 Yorum Yapıldı

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Yukarı Geri Ana Sayfa