shopify site analytics
Bugünkü Haberler
ray dolap


TWITTER

EN ÇOK OKUNANLAR

Windows 8 indir Consumer Preview Yayınlandı!
Windows 8 indir Consumer Preview Yayınlandı!
Windows 8 Microsoft tarafından tüketici önizleme (consumer preview) sürümü ile indirmeye açık hala getirildi. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak siz de Windows 8 tüketici önizleme sürümünü indirebilir, bilgisayarınızda deneyebilirsiniz. Windows 8 Consumer Preview Kurulum, bilgisayarınızın Windows 8 Consumer Preview’u çalıştırıp çalıştıramayacağını kontrol...
22 Mart 2012 01:59
Font1 Font2 Font3 Font4

Windows 8 Microsoft tarafından tüketici önizleme (consumer preview) sürümü ile indirmeye açık hala getirildi. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak siz de Windows 8 tüketici önizleme sürümünü indirebilir, bilgisayarınızda deneyebilirsiniz.

Windows 8 Consumer Preview Kurulum, bilgisayarınızın Windows 8 Consumer Preview’u çalıştırıp çalıştıramayacağını kontrol eder ve doğru indirmeyi seçer. Kurulum ayrıca uyumluluk raporu ve yükseltme yardımı sağlar. ISO veya önyüklenebilir flash sürücü oluşturmada kullanılan yerleşik araçlar Windows’un önceki sürümlerinin çoğu (Windows XP ve daha önceki sürümleri hariç) için mevcuttur. Sistem gereksinimlerini ve ek bilgileri SSS ve bu sayfadaki bağlantılarda bulabilirsiniz.

Note before you download (İndirmeden önce unutmayın): Windows 8 Consumer Preview, ticari olarak yayımlanmadan önce büyük ölçüde değişikliğe uğrayabilecek bir yayım öncesi yazılımdır. Microsoft, burada sağlanan bilgilerle ilgili doğrudan veya dolaylı olarak garanti vermez. Bazı ürün özellikleri ve işlevleri için ek donanım ya da yazılımların yüklenmesi gerekebilir. Önceki işletim sisteminize geçmeye karar verdiyseniz, kurtarmadan veya bilgisayarınızla gelen yükleme medyasından yeniden yüklemeniz gerekir.

http://windows.microsoft.com/tr-TR/windows-8/download


Bu haberler ilginizi çekebilir! (Sponsor bağlantılar dahildir)

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Yukarı Geri Ana Sayfa