shopify site analytics
Bugünkü Haberler
ray dolap


TWITTER

EN ÇOK OKUNANLAR

Siyaset Meydanı Canan Karatay Diyeti ile Zayıflama
Siyaset Meydanı Canan Karatay Diyeti ile Zayıflama
Siyaset Meydanı 28 Şubat 2013 Perşembe gecesi konuğu Prof. Dr. Canan Karatay idi. Canan Karatay, kilo verme ile ilgili yaptığı açıklamalarla izleyenleri şaşırttı. Yemekten kısılmadan, gerek kahvaltı menüsünde gerek diğer öğünlerinde sadece yenecek öğünlere dikkat edilerek kilo verilebileceğini vurgulayan Karatay,...
1 Mart 2013 03:04
Font1 Font2 Font3 Font4

Siyaset Meydanı Canan KarataySiyaset Meydanı 28 Şubat 2013 Perşembe gecesi konuğu Prof. Dr. Canan Karatay idi. Canan Karatay, kilo verme ile ilgili yaptığı açıklamalarla izleyenleri şaşırttı. Yemekten kısılmadan, gerek kahvaltı menüsünde gerek diğer öğünlerinde sadece yenecek öğünlere dikkat edilerek kilo verilebileceğini vurgulayan Karatay, doğal beslenmenin önemini vurguladı.

Bol bol fındık fıstık yiyin!

Sağlıklı ve doğal yiyen herkesin gereken tüm vitamini alabileceğinin altını çizen Karatay fındık fıstıkta olan doğal proteinlere değindi. 100 gram kadar fındık fıstığın aynı zamanda doyurucu da olacağını belirten Karatay, fındık fıstıktan uzak durulmaması gerektiğini ifade etti.

Ot ürünleri yemek yağlandırır!

Otlarda olan Maltozun yağ yaptığını belirten Canan Karatay, koyunların, ineklerin de sadece ot yediği ve yağlandığı örneğini vererek ot yemeninde kilo alma sebebi olduğunu söyledi.

Tereyağı ve Yumurta Yiyin!

Kardiyoloji bölümünün yağsız yemeyin, yumurta yemeyin demelerine karşı çıkan Prof. Dr. Canan Karatay devamlı olarak tereyağı ve yumurta tüketilmesi gerektiğini belirtti.


Bu haberler ilginizi çekebilir! (Sponsor bağlantılar dahildir)

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Yukarı Geri Ana Sayfa