shopify site analytics
Bugünkü Haberler
ray dolap


TWITTER

EN ÇOK OKUNANLAR

Oğlum bak git Film Fragmanı ve Tanıtımı
Oğlum bak git Film Fragmanı ve Tanıtımı
Son zamanların fenomen videosu Oğlum bak git sinema filmi oldu. Sanal alemde tıklanma rekoru kıran bir anda milyonlarca kişi tarafından izlenen ‘Oğlum Bak Git’ videosu günlerce en çok izlenen video olmayı başardı. Senaryosu Şeyda Delibaşı tarafından yazıldı. Haydar Işık’ın yönettiği...
5 Ağustos 2012 21:57
Font1 Font2 Font3 Font4

Son zamanların fenomen videosu Oğlum bak git sinema filmi oldu. Sanal alemde tıklanma rekoru kıran bir anda milyonlarca kişi tarafından izlenen ‘Oğlum Bak Git’ videosu günlerce en çok izlenen video olmayı başardı. Senaryosu Şeyda Delibaşı tarafından yazıldı. Haydar Işık’ın yönettiği “Oğlum bak git” sinema filminde Yavuz Seçkin’in yanı sıra Arzu Yanardağ, Çetin Altay, Selahattin Taşdöğen, Orhan Aydın ve Sibel Gökçe rol alıyor.

Bir komedi filmi olan ‘Oğlum bak git’ filminin afişi ve tanıtımı ortaya çıktı. Yavuz Seçkin, herkesten sır gibi saklanan ilk filminin sürprizini yine kendisi bozdu. İnternete yüklenen ve ana haberlere bile konu olan “Oğlum bak git” videosundan yola çıkılarak aynı adla çekilen filmin tanıtımını bekleyemeyen komedyen, afişi Facebook’a yükleme hatasına düştü.

Not: Fragman Eklenecektir.


Bu haberler ilginizi çekebilir! (Sponsor bağlantılar dahildir)

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Yukarı Geri Ana Sayfa