shopify site analytics
Bugünkü Haberler
ray dolap


TWITTER

EN ÇOK OKUNANLAR

Balyoz Davası Nedir Özeti VİDEO – Vardiya Bizde Platformu
22 Mayıs 2012 00:02

Vardiya Bizde grubunun hazırladığı Hukuk ismindeki Balyoz Davası‘nı özetleyen video izlenme rekorları kırıyor. Balyoz davasında yer alan iddaaların belge çetesi tarafından tamamen sahteciliklerle hazırlandığının ispatlandığı balyoz davası özeti videosunda daha birçok kanıt bulunmakta. Balyoz Davasının emniyet – medya – yargı üçgeni içerisinde örgütlenmiş bir çetenin komplosu olarak yürütüldüğünün kesin olarak anlaşıldığı video sizlerle, izleyin…

Vardiye Bizde Platformu

Bizler, Ağır Ceza Mahkemeleri’nde görülen çeşitli davalar kapsamında tutuklu ya da sanık durumunda bulunan subay ve astsubay aileleri tarafından oluşturulan “Vardiya Bizde Platformu”nun üyeleriyiz.

Bizler, Türkiye’nin darbelerle dolu karanlık geçmişini esefle kınayan ve gerçek darbecilerin arkasında asla durmayacak olan sivilleriz.

Bizler, ne dünkü zulümleri, ne bugünkü hukuksuzlukları ne de yarın doğabilecek haksızlıkları onaylayabiliriz.

Bizler; eşlerimizin, babalarımızın ve yakınlarımızın yargılandığı davaların delillerindeki sahteciliklere dikkat çekmek istiyoruz. Bu davaların toplumun tamamını ilgilendiren özel davalar olması nedeniyle komuoyunu da yapılan sahtecilikler konusunda bilgilendirme ihtiyacı duyuyoruz.

Bizler fazlasıyla gecikmiş olan adil yargılamanın bir an önce gerçekleşmesini ve bu yargılama sürecinin TRT’nin bir kanalından canlı olarak yayınlanmasını talep ediyoruz.

Unutmayın ki adalet herkese lazım.

VARDİYA BİZDE PLATFORMU


YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Bu Videolar ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa