shopify site analytics
Bugünkü Haberler
ray dolap


TWITTER

EN ÇOK OKUNANLAR

HARİKALAR DİYARINA YOLCULUK
25 Aralık 2011 11:41

 
iki kişilik oyunlar 1 sürekli olarak yenilikler dolu olarak karşınıza çıkıyor. Her geçen gün daha bir gelişmiş versiyonu ile kızların harikalar diyarında güzel bir yolculuk yapmasını sağlamaktadır. Makyaj, giydirme, süsleme gibi oyunların yanı sıra parti oyunları ile de online olarak dilediğiniz şekilde eğlenmeniz için güzel bir alan sunmaktadır.
Kızların en çok sevdiği oyunlar arasında hiç şüphesiz 2 kişilik ben 10 oyna   olanlar bulunuyor. Daha ilk bebeklerini barbie dünyası ile süsleyen kızlar şimdi de online olarak yeniliklere adım atmaktadır. Sevdiğiniz şeylere ulaşmak artık oldukça kolaydır. Sadece kızların adım atacağı bu dünyada erkeklerin girmesine geçit yoktur. Bu durum kız çocuklarının kendi aralarında bir şeyler paylaşması için oldukça keyiflidir.
Çünkü kızlar daima özel ve güzel varlıklardır. Bu özel durumlarınızı online iki kişilik bilardo  sayesinde süsleyebilirsiniz. Daha geniş düşünerek kendinize meslekler bile seçmenin tadını çıkartabilirsiniz. Annelerin kızları için seçebileceği en etkili ve zararsız oyunlardan olmaktadır. Dahası bebek bakıcılığı, temizlik gibi oyunlar kategorisi daima kızların iç dünyasında yer kaplamaktadır.

 


YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Bu Videolar ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa