shopify site analytics
Bugünkü Haberler
ray dolap


TWITTER

EN ÇOK OKUNANLAR

Müslümanların Masumiyeti Fragman Filmi Full izle
18 Eylül 2012 02:30

Müslümanların Masumiyeti filmi fragmanı sizlerle. Tüm dünyada protestolara neden olan “Innocence of Muslims” adındaki bu film gösterime girdiği andan itibaren tartışmalara neden oldu. Filmde HZ. Muhammed karalanıyor, islam dini kötüleniyor. Müslümanların Masumiyeti’nde cinsel içerikli sahnelere de yer verilmiş. İşte tüm dünyanın konuştuğu, yasaklanması için eylemlerin yapıldı bu filmin fragmanı;

(Fragmanın kaldırılması için bizimle iletişime geçen bir ziyaretçimize gönderdiğimiz E-Mail’i burada sizlerle paylaşmak istiyorum)

Fragmanı yayınlamamızdaki amaç sadece Müslüman Türk milletini bilgilendirmek, filme olan tepkisini dile getirmesi için bir platform oluşturmaktır. Biz de keyif almıyoruz tabi ki bunu yayınlamaktan. Fragman gördüğünüz üzere sadece İngilizce diliyle yayınlanmıştır. Sadece sitemizde değil, bütün yayın organlarında mevcuttur.

Emin olun buradaki amacımız asla ve asla müslümanlığa leke sürdürmek değildir. Herkesin görmesini sağlayıp gerekli yasal uygulamalarla yayın yasağı verilmesini sağlamak amacımız. Elhamdülillah biz de müslümanız. Siz de bunu görün ve tepkinizi dile getirin diye fragman sitemizde mevcuttur. İlgili karar verildiği anda da sitemiz dahil tüm internet ortamından video kaldırılacaktır.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Tr-PortaL.NET

Bunun için lütfen siz de tepkinizi dile getirin, yorumlarınızı paylaşın…


Müslümanların Masumiyeti Fragman Filmi Full izle Yazısına 308 Yorum Yapıldı

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Bu Videolar ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa