shopify site analytics
Bugünkü Haberler
ray dolap


TWITTER

EN ÇOK OKUNANLAR

Nurullah Selim Harlem Shake
4 Mart 2013 00:17
Nurullah Selim Harlem Shake

Nurullah Selim Harlem Shake

Nurullah Selim Harlem Shake dansı izle! Yetenek Sizsiniz Türkiye 3 Mart 2013 yarı final akşamı sahne alan Nurullah Selim Harlem Shake dansı yaparak tüm salonu ayağa kaldırdı.

Dünyayı saran Harlem Shake tutkusuna şimdi de Nurullah selim katıldı. Nurullah Selim geçen sezon Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasının en sevilen yarışmacılarından olmuştu. Yaptığı doğaçlama dansı ve sempatik tavırları ile tüm Türkiye’nin sevgisini kazanan Nurullah Selim 2013 yılında da sevdiklerine merhaba dedi.

Harlem Shake dansı ile yeniden ekranlara çıkan Nurullah Selim için jüri üyeleri Hülya, Acun, Sergen de özlemlerini dile getirdiler.

Nurullah Selim Harlem Shake izle

Nurullah Selim’in Harlem Shake dansını buradan izleyebilirsiniz. Aşağıdan 03.03.2013 tarihli Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasının Nurullah Selim’li kesitini seyredebilirsiniz.

Nurullah Selim 3 Mart 2013 Harlem Shake

Nurllah Selim geçtiğimiz sezon ki Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasında finale kadar yükselmişti. Finalde elenen Nurullah Selim bu sezon misafir olarak katıldı. İşte Nurullah Selim’den Harlem Shake dansı, izleyin…


YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Bu Videolar ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa