shopify site analytics
Bugünkü Haberler
ray dolap


TWITTER

EN ÇOK OKUNANLAR

Oğlum Bak Git
24 Mayıs 2012 00:53

Oğlum Bak Git başlıklı videoyu hala seyretmediyseniz doğru yerdesiniz. Sosyal medyada son günlerin en çok izlenen videosu olan Oğlum Bak Git burada sizlerle.

Oğlu Bak Git adlı bu videoda olaylar şu şekilde cereyan ediyor. Kocaeli / Gölcük’te Belediyenin temizlik hizmetlerinde görevli Selçuk ismindeki temizlikçi kekeme olduğu için mahalledeki çocuklar O’nunla alay etmektedirler. Bunun üzerine belediye işçisi kendisiyle alay eden çocuğa tokat atıyor.

Buna öfkelenen çocuk ise belinden kemerini çıkarıp hadi bi daha vursana diyerek belediye işçisi Selçuk’a kafa tutuyor. Selçuk ise gayet sakin “Oğlum Bak Git” diyerek çocuğu uyarıyor.

Akabinde çocuk belediye işçisinin uyarılarını dinlememekte ve hala kendisine diklenmekte ısrar etmektedir. Bu duruma Selçuk fazla dayanamıyor ve elindeki süpürge ile çocuğa feci bir darbe vuruyor. Canının yanmasıyla kaçışmaya başlayan çocuk elindeki kemeri de kaçarken bırakıyor.

Olayın ardından çocuğun ailesi Belediye işçisi Selçuk için suç duyurusunda bulunuyor. Fakat videonun sosyal medayada yayılmasıyla oğullarının haksız olduğunu gören aile suç duyurusundan vazgeçiyor.

Denilene göre çocuğun kafasına 20 dikiş atılmış. Bu ünlü Oğlum Bak Git videosunu aşağıdan seyredebilirsiniz.


YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Bu Videolar ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa