shopify site analytics
Bugünkü Haberler
ray dolap


TWITTER

EN ÇOK OKUNANLAR

Yetenek Sizsiniz Şehit Olan Yarışmacı İsmail Akça
2 Aralık 2012 00:38

Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmacılarından İsmail Akça Şırnak’ta askerlik görevini yaparken kaza kurşunu ile şehit oldu. Fantastic Breakers Crew isimli grubun dansçılarından olan İsmail Akça’nın bugün yayınlanan Yetenek Sizsiniz Türkiye bölümünde yarışmadaki videosu yayınlandı. Videonun sonrasında “Ruhun Şad Olsun” mesajıyla anılan İsmail Akça duygu dolu anlar yaşattı.

Terhisine 61 gün kalan askerlik görevi sırasında kaza sonucu şehit olan İsmail Akça’nın hayatını kaybettiği haberi, Kuşadası’nda yaşayan ailesine Kuşadası Garnizon Komutanı Ferhat Aslan tarafından verildi.

Askerdeki çocuklarının şehit olduğu haberini alan anne ve babası büyük üzüntü yaşarken, evlerine daha sonra Kuşadası Kaymakamı Mustafa Ayhan ile Kuşadası Belediye Başkan Vekili Erdoğan Elçi geldi ve başsağlığı diledi. Kuşadası’nı yasa boğan haberin ardından, Şehit er İsmail Akça’nın Kuşadası 50 Yıl Caddesi’ndeki evinin önünde, vatandaşlar ve yakınları şehit ailesinin acısını paylaşmaya çalıştı. Evin önüne belediye tarafından çadır kuruldu ve Türk bayrağı asıldı.

İsmail Akça’nın Yarışmadaki Görüntülerini Aşağıdan İzleyebilirsiniz

[jwplayer mediaid=”14521″]


YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Bu Videolar ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa