shopify site analytics
Bugünkü Haberler
ray dolap


TWITTER

EN ÇOK OKUNANLAR

Güncelleme Gerekmiyor Veritabanınız Zaten Güncel Sorunu Çözümü
Güncelleme Gerekmiyor Veritabanınız Zaten Güncel Sorunu Çözümü
WordPress 3.4.2 güncellemesini yaparken karşılaştığım Güncelleme Gerekmiyor WordPress veritabanınız zaten güncel sorununun çözümünü sizlerle paylaşacağım. Bu hata ile karşılaştınız ve bir türlü admin paneline giremiyorsunuz. Her seferinde bu sayfa sizi karşılıyor. Muhtemelen W3 Total Cache kullanıyorsunuzdur. Hemen sorunun çözümüne değineyim....
7 Eylül 2012 01:01
Font1 Font2 Font3 Font4

WordPress 3.4.2 güncellemesini yaparken karşılaştığım Güncelleme Gerekmiyor WordPress veritabanınız zaten güncel sorununun çözümünü sizlerle paylaşacağım.

Bu hata ile karşılaştınız ve bir türlü admin paneline giremiyorsunuz. Her seferinde bu sayfa sizi karşılıyor.

Muhtemelen W3 Total Cache kullanıyorsunuzdur. Hemen sorunun çözümüne değineyim.

FTP ile sitenize bağlanın wp-content altındaki object-cache.php dosyasının adını object-cache.php.bak olarak değiştirin ve panele girmeyi deneyin. Şimdi sorununuz düzelmiş olmalı. Sonra object-cache.php olarak eski haline çevirebilirsiniz.

W3 Total Cache Kullanmıyorsanız

Eğer W3 Total Cache kullanmıyor ve yinede bu hata ile karşılaşıyorsanız muhtemel bir eklenti sorunu bu. Böyle bir durumda da wp-content altındaki plugins klasörünün adını plugins1 olarak değiştirin. Bu halinde iken yönetim panelinize girin. PHP bir hata kodu ile karşılaşırsanız endişelenmeyin.  Şimdi tekrar plugins olarak değiştirebilirsiniz klasörün adını. Şimdi panele girin. Sorununuz düzelmiş olmalı.

Sorununuza  çözülüp çözülmediğine ilişkin  yorum yaparsanız seviniriz…


Bu haberler ilginizi çekebilir! (Sponsor bağlantılar dahildir)

Güncelleme Gerekmiyor Veritabanınız Zaten Güncel Sorunu Çözümü Yazısına 5 Yorum Yapıldı

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Yukarı Geri Ana Sayfa